Laukia naujo vaikų dienos centro

Laukia naujo vaikų dienos centro

Klaipėdoje atsiras naujas vaikų dienos centras, sako Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas. "Panašų centrą Klaipėdoje mes jau turime, tačiau poreikis - daug didesnis", - pasakojo jis.

"Vakarų ekspresui" S. Budinas teigė, kad Savivaldybę pasiekė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pasiūlymas papildomai finansuoti naujo vaikų dienos centro steigimą.

Trečiadienį jis dalyvavo pasitarime dėl patalpų vaikų dienos centrui steigti. Jame specialistai svarstė galimas įstaigos vietas. S. Budinas aiškino, kad greičiausiai centras atsiras pietinėje miesto dalyje.

"Nagrinėjame, kur jis galėtų būti ir kokį variantą pasirinkti. Turime kelis jų. Reikia "išsigryninti" situaciją ir per keletą mėnesių priimti sprendimą. Daugiausia vaikų yra pietinėje miesto dalyje, tad joje centras ir bus įrengtas", - sakė administracijos direktorius.

S. Budinas tikino, kad galima centro vieta galėtų būti vienuose uostamiesčio vaikų namuose, kurių patalpas šiais metais ketinama atlaisvinti.

"Taip pat gali būti Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje", - atskleidė S. Budinas.

Jis teigė, kad pagal šiuo metu galiojančius reikalavimus, vaikų dienos centrai turi būti įrengti taip, kad gebėtų priimti apie 40 vaikų.

S. Budino teigimu, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija patalpoms naujam vaikų dienos centrui pritaikyti gali skirti daugiau nei 300 tūkst. eurų.

Administracijos direktorius sakė, kad naujas centras duris atverti turėtų iki šių metų pabaigos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder