Meras ramina: patekimo prie jūros neribos
Meras ramina: patekimo prie jūros neribos

Žiniasklaidos priemonėse pasirodžius informacijai, kad Klaipėdoje svarstoma riboti patekimą į pajūrį net vietiniams, uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas ramina: tokie dramatiški prieigų prie pajūrio ribojimų scenarijai nėra teikiami, tad ir nesvarstomi.

„Kalbėjausi su policijos atstovais ir išsiaiškinau, kad "nuo musės iki dramblio" dažnokai pakanka ir vieno ar kelių žodžių, o ypač jautriais klausimais jautrioje situacijoje.

Galiu nuraminti ir užtikrinti, kad tokie dramatiški prieigų prie pajūrio ribojimų scenarijai nėra teikiami, tad ir nesvarstomi, nebent kiltų nebesuvaldomai ekstremali situacija.

Džiaugiuosi, kad net ir tokiu įtemptu laiku bei sudėtingoje situacijoje neprarastas sveikas, šaltas ir racionalus protas. Bet tuo pačiu - asmeninės atsakomybės klausimas dėl deramų saugumo sąlygų užtikrinimo kiekvienoje konkrečioje situacijoje - pats svarbiausias ir esminis. Laikymasis visų jau galiojančių (ar įsigaliosiančių) reglamentavimų ir ribojimų - tas be abejo išlieka ir to PRIVALU laikytis“ , savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje skelbia V. Grubliauskas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder