Minijos g. 158 iškils naujas pastatas
Minijos g. 158 iškils naujas pastatas

Klaipėdos miesto savivaldybė paskelbė informaciją apie prekybos paskirties pastato su administracinėmis ir sandėliavimo patalpomis, Minijos g. 158, statybos projekto projektinius pasiūlymus bei viešą svarstymą su visuomene.

Minijos g. 158 planuojama statyti prekybos paskirties pastatą su administracinėmis ir sandėliavimo patalpomis. Pasak pastatą projektuojančios įmonės UAB “Vakarų architektūra” direktoriaus Tado Stalaučinsko, kas įsikurs patalpose dar nėra žinoma.

“Planuojama, jog dalyje pastato įsikurs nuomininkai, kurie dar nėra žinomi. Kas konkrečiai įsikurs nežinau, tikriausiai bus su uostu susijusios įmonės, kurios aptarnauja uostą", - pasakojo T. Stalaučinskas.

Projekte numatoma, jog pastatas bus stačiakampio formos, vieno aukšto, su antresole prekybinėje ir administracinėje dalyje. Pastatui numatoma tamsiai pilka spalva, santūri, lakoniška ir reprezentatyvi architektūrinė išraiška, būdinga prekybos ir administracinės paskirties pastatams.

Planuojama, jog iš viso pastato bendras plotas sieks 1345.41 m2.

“Dabar yra projektinių pasiūlymų stadija, tikimės per pusę metų gauti leidimą ir tada jau prasidėtų statybų darbai”, - sakė T. Stalaučinskas.

Projekte išskiriama, jog sandėliavimo patalpose nebus sandėliuojamos pavojingos, sprogiosios ar degiosios medžiagos. Taip pat minima, jog pastate yra numatyta sandėliuoti metalo konstrukcijas.

Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, jog pasiūlymus galima teikti: iki 2021-03-15 raštu UAB "Vakarų architektūra", Minijos g. 42-3a, Klaipėda , el. p. [email protected]

Viešas susirinkimas su visuomene įvyks 2021 m. kovo 16 d. 16.00 val. nuotoliniu būdu.

Transliacijos nuoroda čia

Raktažodžiai
Sidebar placeholder