Moterų pliaže tualeto nebuvo ir nebus

Moterų pliaže tualeto nebuvo ir nebus

Oficialiame uostamiesčio moterų paplūdimyje poilsiaujančios dailiosios lyties atstovės pasipiktinusios - čia nėra jokio tualeto. Valdininkai sako suprantantys moterų bėdą, bet esą nieko gero pažadėti negali.

"Visiškas absurdas. Nei prie įėjimo į moterų pliažą, nei jame nėra nė vieno tualeto. Tai ką, sakykite, turi daryti moterys - bėgti nuogos į bendrą pliažą ieškoti tualeto? Ar valdžiai normaliai atrodo, kad dailiosios lyties atstovėms tualetą turi atstoti kopos ir jūra?" - piktinosi esama tvarka "Vakarų ekspreso" skaitytoja.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo pavaduotojos Irenos Nachčiunovos duomenimis, oficialiajame Melnragės moterų pliaže tualeto niekada nebuvo ir artimiausiu metu neketinama jo ten statyti.

"Priežastis paprasta - stacionaraus tualeto ten negalime pastatyti, nes nėra jokios infrastruktūros: nei vandens, nei nuotekų tinklų. O atvežti biotualeto taip pat nėra galimybės, nes ten nėra kaip privažiuoti, tad niekas negalėtų jo aptarnauti", - paaiškino valdininkė.

Pasak jos, kartais ir Savivaldybė sulaukia pasipiktinusių moterų skambučių, tačiau esą visų jų prašoma supratingumo.

"Kol situacija tokia, moterims rekomenduojame gamtinius reikalus atlikti prieigose į bendrus pliažus esančiuose tualetuose. Panašu, kad iš moterų pliažo arčiausiai yra Pirmojoje Melnragėje esantis tualetas", - svarstė, kaip išspręsti bėdą, I. Nachčiunova.

Anksčiau, kai oficialus moterų pliažas buvo Pirmojoje Melnragėje, tokių problemų nekildavo, nes moterys galėjo naudotis prieigose į pliažą esančiu stacionariu tualetu. Tačiau maždaug prieš dešimtmetį nuspręsta dailiosios lyties atstoves Ievos kostiumais perkelti į dabartinę vietą. Perkelti perkėlė, bet apie patogumus per tą laiką taip ir nepagalvojo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder