Naujoji mokykla: trukdžių nebėra
Naujoji mokykla: trukdžių nebėra

Dėl naujosios mokyklos šiaurinėje miesto dalyje, kainuosiančios per 11 mln. eurų, dar pernai pradėtų statybos darbų buvo iškilę įvairiausių klausimų ir nesklandumų. Dabar, kai jų neliko, miesto valdžia norėjo įsitikinti, kad statybos neužstrigs, todėl kvietėsi statybininkus pasikalbėti apie jų eigą.

Dėl Klaipėdoje statomos naujos bendrojo ugdymo mokyklos Senvagės g. 4 ir 6 kilo įvairių kalbų, esą statybų darbai tik imituojami ir miestui dar labai ilgai teksią laukti naujos modernios mokymo įstaigos. Apie tai, kokių buvo kilusių problemų ir kokia moderni tai bus mokykla, "Vakarų eksprese" jau rašyta ne kartą.

Praėjusį penktadienį Klaipėdos savivaldybės darbuotojai norėjo susitikti su statybos darbus atliekančios UAB "Versina" atstovais, kad iš pirmų lūpų išgirstų, kokia situacija yra dabar, ar statytojams nereikia kokios nors Savivaldybės pagalbos.

Vicemeras Arvydas Cesiulis informavo, jog susitikimas neįvyko, nes statytojai neatvyko. Tačiau pavyko pasikalbėti su projekto vadovu Gintaru Dovidaičiu, kuris informavo miesto valdžią, kad mokyklos statybos reikalai jau juda į priekį ir neatmetama galimybė, kad kitais metais, kaip ir planuota, mokykla bus baigiama statyti. Vicemero teigimu, projekto vadovo pateikta informacija Savivaldybę tenkina. Pasak A. Cesiulio, statant šią mokyklą jau gana daug nuveikta.

"Ačiū Dievui, dabar jokių kliūčių nėra. Geriau būsiu atsargus optimistas, nes neatsargus optimistas panašus į kvailą pesimistą, tad nesakysiu, kad kitais metais mes jau turėsime tą mokyklą. Mano galva, kitais metais mes tos mokyklos tikrai neturėsime, bet 2022-aisiais jau galėsime skelbti mokinių priėmimą į tą mokyklą", - sakė A. Cesiulis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder