Neiškentę miestiečiai pradėjo važiuoti Tiltų gatve?

Neiškentę miestiečiai pradėjo važiuoti Tiltų gatve?

Šiandien netoli Biržos tilto policijos pareigūnai tikrino Tiltų gatve važiavusių automobilių savininkų leidimus. Mat eismas be specialaus leidimo šia gatve yra draudžiamas. Ja važiuoti gali tik maršrutinis bei neįgaliuoju ženklu pažymėtas transportas.

Tačiau Kovo 15-osios naktį uždarius Pilies tiltą, į kitoje Dangės upės pusėje esančią miesto dalį nuosavu automobiliu dabar galima patekti tik važiuojant pro Mokyklos gatvės viaduką. Tad pastarosiomis dienomis buvo pastebėta, jog senamiesčio Tiltų gatve eismas tapo intensyvesnis.

Todėl policijos pareigūnai trečiadienio rytą surengė patikrinimą, kurio metu siekiama išsiaiškinti ar vairuotojai, norėdami sutrumpinti kelią ir išvengti spūsčių, neignoruoja ženklų draudžiančių važiuoti Tiltų gatve.

Nuo 7.30 iki 8.30 val. Policijos pareigūnai patikrino 25-ias transporto priemones. 3 vairuotojams buvo surašyti protokolai dėl to, jog neturėjo leidimo bei nepaisė draudimo važiuoti Tiltų gatve. Vienas iš sustabdytų vairuotojų buvo neblaivus (1.36 prom. alk.). Negana to, kad vyras nepaisė draudimo važiuoti šia gatve ir vairavo išgėręs, jis dar pareigūnams pasiūlė 1000 litų kyšį.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder