Paminėta naujo logistikos centro statybų pradžia

Paminėta naujo logistikos centro statybų pradžia

UAB "Stonus Invest" pradeda naujojo logistikos centro statybą. Šalia jau esančio "Vlantanos" logistikos centro atsiras kur kas didesnis sandėliavimo plotas su administracinėmis patalpomis. Į projektą planuojamą investuoti daugiau nei 20 milijonų eurų.

Ketvirtadienį statybų pradžia paminėta simboliniu kapsulės įkasimu. Investuotojus pasveikino ne tik Klaipėdos miesto ir rajono valdžios atstovai, bet ir lenktynininkas Antanas Juknevičius.

"Ypatingai džiugu, nes šiemet jau antra panaši ceremonija. Kyla stiprus pasididžiavimo jausmas, kad verslas Klaipėdos rajone kuriasi ir plečiasi", - sakė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pridėjo, kad tokios investicijos naudingos ne tik Klaipėdos rajonui, bet ir visam regionui.

"Tai, kas ateina į rajoną, regioną, yra naudinga mums visiems čia dirbantiems ir gyvenantiems. Sveikinu "Vlantanos" valdytojus, vadovus su drąsiomis ir, neabejotinai, pamatuotomis, įgyvendinamomis ambicijomis", - sakė uostamiesčio vadovas.

Naują logistikos centrą, kurio plotis sieks 30 tūkst. kv. m, tikimasi baigti statyti jau kitų metų rudenį. Šalia statybvietės esantis "Vlantanos" logistikos centras užima 20 tūkst. kv. m.

Teigiama, kad naujas projektas sukurs 60 naujų darbo vietų. Dalyje naujojo logistikos centro patalpų bus įkurtas 100 vietų motelis vilkikų vairuotojams.

Kapsulės įkasimo ceremoniją papuošė lenktynininkas A. Juknevičius, kuris su savo visureigiu pademonstravo vairavimo įgūdžius statybų aikštelėje. Jis "Vlantanos" vadovams linkėjo laimėti savąjį "Dakaro ralį".

"Dar jokiose varžybose nesijaudinau taip kaip šiandien, gavęs galimybę važiuoti statybų aikštelėje. Ką gali ambicingas lenktynininkas palinkėti ambicingam verslininkui? Mūsų tikslai panašūs - siekiame daug. Mes siekiame laimėti Dakaro lenktynes, o jūs - verslo "Dakaro lenktynes". Ši kapsulė simbolizuoja dar vieną jūsų augimo žingsnį, tad linkiu šiame kelyje laimėti", - prie sveikinimo žodžių prisidėjo A. Juknevičius.

Bendrovės įkūrėjas ir vienas akcininkų Vladas Stončius pasidžiaugė, kad "Vlantana" skaičiuoja jau 23 metus. Pasak jo, per šį laikotarpį bendrovei teko praeiti įvairiausių sunkumų.

"Manome, kad visus sunkumus įveikėme stiprėdami. Šiandien yra 10 metų, kai įleidome pirmąsias šaknis į šią vietą. Daugeliui atrodė keista, kodėl investuojame į tuščią lauką be infrastruktūros. Bet mums čia patinka, mes Klaipėdos rajone gimėme ir užaugome, todėl ir norėjome čia investuoti bei plėstis", - sakė V. Stončius.

Pasak "Vlantana" generalinio direktoriaus Tomo Stonio, bendrovės plėtra buvo būtina, nes esamo sandėliavimo ploto tiesiog nepakanka.

"Jau kitų metų rudenį čia išaugs didelis, šiuolaikiškas, modernus logistikos centras. Esama teritorija yra pilnai užkrauta, tad plėtros reikėjo. Netikėjome, kad jos prireiks taip greitai. Kaip suprantu iš akcininkų, prieš metus tapo aišku, kad kito kelio nėra. Viską reikėjo daryti greitai", - sakė T. Stonys, pridėjęs, kad šiuo metu "Vlantanoje" dirba daugiau nei 2,5 tūkst. darbuotojų, iš kurių 2,2 tūkst. sudaro vairuotojai.

Sidebar placeholder