Parduotuvės aikštelėje vairuotojus kontroliuos užkardos

Parduotuvės aikštelėje vairuotojus kontroliuos užkardos

Prie Šilutės pl. ir Statybininkų pr. sankryžos esančioje parduotuvės "Maxima XX" automobilių stovėjimo aikštelėje - nauja tvarka. Nuo šiol joje transporto priemonės nemokamai galės stovėti tik dvi valandas.

Nors anksčiau vairuotojus prieš įvažiuojant į aikštelę ženklas įspėdavo, kad naktį joje automobiliai stovėti negali, dėl vietos trūkumo aplinkiniuose daugiabučių namų kiemuose ilgą laiką parduotuvės klientams skirta aikštelė atliko gyventojų automobilių stovėjimo aikštelės funkciją.

Tai, panašu, keldavo problemų ne tik parduotuvės klientams, bet ir su savo transporto priemonėmis atvykstantiems darbuotojams. Tačiau ilgą laiką problemų kėlusi situacija jau greitai bus išspręsta - minėtoje aikštelėje atsirado kelios užkardos, kurios kontroliuos transporto priemonių judėjimą.

"Sulaukėme mūsų klientų skundų dėl stovėjimo vietų aikštelėje stygiaus. Todėl prieš kelias dienas prie įvažiavimo į stovėjimo aikštelės buvo pastatyti užkardai, kurie padės kontroliuoti automobilių srautą ir prisidės prie mūsų klientų patogaus apsipirkimo", - situaciją komentavo "Maxima" atstovė spaudai Rima Aukštuolytė.

Į stovėjimo aikštelę bus galima įvažiuoti visą parą, o norint joje laikyti transporto priemonę ilgiau nei 2 valandas teks susimokėti.

"Paskaičiavome, kad 2 valandos yra optimalus laikas apsipirkti - tiek laiko aikštelėje esantis automobilis gali stovėti nemokamai (su 15 minučių vėlavimu). Po šio laiko už stovėjimą mokėjimo aikštelėje jau bus taikomi įkainiai, kaip ir įprastose mokamose automobilių stovėjimo aikštelėse mieste", - sakė R. Aukštuolytė.

 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder