Pasiektas rekordinis automobilių skaičius
Pasiektas rekordinis automobilių skaičius

Kadangi savaitgalį visą parą, nuo penktadienio 12 val. iki šeštadienio 12 val., Pasaulinės turizmo dienos proga buvo nemokamas įvažiavimas į Nidą, be to, paskutinį mėnesio sekmadienį buvo galima nemokamai apsilankyti Lietuvos jūrų muziejuje, keltininkai dirbo iš peties. Sekmadienį vien tik iš Kuršių nerijos į Klaipėdą perkelta, galima sakyti, per vieną vakarą, 3 645 automobiliai.

AB "Smiltynės perkėla" generalinis direktorius Mindaugas Čiakas juokauja, kad pusė Lietuvos suvažiavo į Nidą, ten nebuvo jau nė kur kojos pastatyti. Todėl sekmadienį pasiektas grįžtančių iš Nidos į žemyninę Klaipėdos dalį automobilių, perkeltų "Smiltynės perkėlos" keltais, dienos rekordas. Bent jau šiemet didesnio perkeltų automobilių per dieną į vieną pusę skaičiaus nėra buvę.

Automobiliai Smiltynėje pradėjo važiuoti į keltus sekmadienį 13-14 val. Iki 13 val. buvo perkelta tik apie 500 automobilių, o vėliau prasidėjo linksmybės. Trys keltai dirbo iki 1 val. nakties.

"Iki 1 val. nakties dirbome nesilaikydami grafiko. Prieš 1 val., kai pamatėme, kad liko apie 40 paskutinių automobilių, paleidome namo trečio kelto įgulą, likusius automobilius paėmė du keltai. 2 val. nakties budintį reisą darė tik vienas keltas, bet jau buvo gal tik kokie 5 automobiliai", - pasakojo M. Čiakas.

Vakar iš ryto Naujoji perkėla po sekmadieninės apgulties buvo, galima sakyti, tuščia. Pasak M. Čiako, jeigu kitą savaitgalį bus saulėta, gali pasikartoti panaši situacija, nes žmonės dar nori pasimėgauti vasariškais orais. Taigi vasaros sezonas keltininkams pailgėjo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder