Patvirtinti kandidatai į seniūnaičius

Patvirtinti kandidatai į seniūnaičius

Birželio 21 d. Klaipėdos mieste prasideda gyventojų apklausos dėl seniūnaičių rinkimų vykdymas.  Apklausą vykdys komisijos seniūnaičių rinkimams organizuoti protokolu kandidatais į seniūnaičius patvirtinti klaipėdiečiai.

Komisija seniūnaičių rinkimams organizuoti, kurią sudarė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius, patikrino užsiregistravusių į kandidatus asmenų duomenis, jų atitiktį įstatymų reikalavimams.

Kandidatais į 2017-2019 metų kadencijos Klaipėdos miesto savivaldybės seniūnaičius patvirtinti 3 asmenys į tris seniūnaitijas.

Nuo birželio 21 d. iki liepos 10 d. balsuoti už savo seniūnaitijos kandidatą į seniūnaičius klaipėdiečiai gali ir elektroniniu būdu. Prisijungę prie savivaldybės svetainės www.klaipeda.lt per elektroninės valdžios vartus, įėję į skyrių „Seniūnaičių rinkimai“, žmonės gali atiduoti savo balsą.

Pakartotiniai rinkimai taip pat vyks Alksnynės g., Dainavos, Klaipėdos vandens seniūnaitijose, kurios turėjo iškeltus kandidatus, tačiau kandidatai nesurinko reikiamo savo seniūnaitijų gyventojų parašų skaičiaus.

„Labai kviečiame gyventojus aktyviai reikšti savo nuomonę. Jei gyventojai bus pasyvūs, seniūnaitija liks be savo atstovo, o savivaldybė rengs pakartotinus rinkimus,“ – ragina Komisijos seniūnaičių rinkimams organizuoti pirmininkė Elida Mantulova. Šiuo metu Klaipėdos seniūnaitijose visuomeniniais pagrindais dirba 13 seniūnaičių iš 55.

Patvirtinti kandidatai į seniūnaičius:

EIL. NR.

SENIŪNAITIJA

KANDIDATAI Į SENIŪNAIČIUS

1.

Brožynų g.

Irena Gailiūtė

2.

Volungėlės

Rasa Paukšto

3.

Žaliakalnio

Sigita Sidabrienė


Seniūnaičių rinkimų Klaipėdos miesto savivaldybėje grafikas

1.

Gyventojų apklausos dėl seniūnaičių rinkimo vykdymas

2017 m. birželio 21 - liepos 10 d.

2.

Gyventojų apklausos lapų pristatymas į savivaldybę

2017 m. liepos 11 – 13 d.

3.

Gyventojų apklausos rezultatų tikrinimas

2017 m. liepos 14 d. – 19 d.

4.

Išrinktų seniūnaičių sąrašo patvirtinimas ir paskelbimas

2017 m. liepos 20 d. – 24 d.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder