Pėstieji bėgo ir kitaip išsisukinėjo nuo skirtų baudų

Pėstieji bėgo ir kitaip išsisukinėjo nuo skirtų baudų

Šiandien rytą, nuo 7 val., Klaipėdos policijos pareigūnai ir vėl vykdė prevencijos priemonę „Kiekvienas yra pėsčiasis“. Jie stovėjo ir prižiūrėjo eismą dviejose miesto vietose, judriose Taikos pr. ir Kauno g. bei Kretingos g. sankryžose. Kaip ženklas, jog neatsargiai elgiantis gyvybė gali staiga užgesti, prasižengėliams buvo teikiamos žvakutės.

Policijos pareigūnai 10-20 eurų baudomis nubaudė keturiolika pėsčiųjų, penkis automobilių vairuotojus, išleidusius vaikus ne ties pėsčiųjų perėjomis, o mažyliams nesaugiose vietose. Teko skirti baudas ir penkiems saugos diržų nesegėjusiems vairuotojams, vienai moteriai paskirta bauda už kalbėjimą  mobiliuoju telefonu be laisvų rankų įrangos.

Per neilgą policijos akciją pasitaikė ir kuriozinių atvejų. Vieną pėsčiąjį policijos pareigūnams teko vytis. Nustebusi pareigūnė paklausė, negi žmogus tikrai pasirengęs bėgti nuo policijos, o šis atsakė, jog taip, ir jau skubėjo į šalį. Pažeidėjas buvo pavytas ir  nubaustas bei apdovanotas žvakute.

Dar vienas gudruolis akimirksniu sukurpė pasiteisinimą, kodėl nuo bortelio buvo bešokąs į gatvę: jis ne kirsti ją norėjęs, o maršrutinį autobusėlį čia „gaudyti“ atsistojęs. Tik kažkodėl po minutės vyras nukulniavo iki pėsčiųjų perėjos ir pakeitė kelionės kryptį. Akcijoje dalyvavusi Klaipėdos m. PK bendruomenės pareigūnė Audrutė Dunčienė juokavo, kad ateity taip besiaškinsiančius pažeidėjus policininkai įlaipins į autobusiukus ir palinkės jiems laimingo kelio.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder