Pirmąkart surengta dainos ir poezijos spektaklių šventė

Pirmąkart surengta dainos ir poezijos spektaklių šventė

Šį antradienį, liepos 5 d., klaipėdiečiai buvo kviečiami į renginius, skirtus paminėti Valstybės dieną. Vienas iš jų buvo surengtas Žvejų rūmuose — dainos ir poezijos spektaklių šventės „Ir kas gi tu esi, tėvyne…“ atidarymas.

Žiūrovams buvo pristatyti du Gliukų teatro kūriniai — tarptautinį pripažinimą pelnęs spektaklis „A GU GU“ bei pirmąkart viešumą išvydęs garso projektas „Linkime pasveikti“.

Abiejuose spektakliuose pasirodė Benas Šarka — aktorius, režisierius ir viso Gliukų teatro įkūrėjas.

Netradicinio teatro atstovas savos kūrybos monospektakliui „A GU GU“ naudojo Gintaro Grajausko poeziją bei prozą, taip pat didelę reikšmę skyrė ir įvairių buitinių, kasdienių daiktų panaudojimui, siekiant jais perteikti svarbias žinias publikai. Aktorius žaidė su buteliais, šakutėmis ir peiliais, vaikų žaislais,o per muzikinį grotuvą leido žymaus amerikiečių dainininko Elvio Preslio dainas.

Tačiau ir po trumpos pertraukėlės atliktas garso projektas „Linkime pasveikti“ nenustojo stebinti žiūrovų. Šįkart B. Šarka naudojo jau esamus bei savos kūrybos muzikinius instrumentus, įrašinėjo garsą ir čia pat leisdavo jo pasiklausyti žiūrovams.

„Vakarų ekspreso“ skaitytoja po pirmojo spektaklio dalijosi mintimis, jog teatre lankosi dažnai, todėl ją nustebinti gana sunku. Vis dėlto ji pripažino, kad B. Šarkos kūryba, kurią ji stebi pirmąkart, sudomino, todėl skubėjo apsilankyti ir kitame jo kūrybos projekte.

Dainos ir poezijos spektaklių šventė „Ir kas gi tu esi, tėvyne…“ Klaipėdoje surengta pirmąkart ir truks liepos 5-6 dienomis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder