Portale VE.lt - išskirtinis dėmesys kultūrai
Portale VE.lt - išskirtinis dėmesys kultūrai

Įspūdingi pašnekovai ir dar negirdėtos jų istorijos Klaipėdoje - visa tai "Vakarų ekspreso" skaitytojai galės stebėti portale VE.lt: jau netrukus jame pasirodys asociacijos "Mano miestas Klaipėda" laidų ciklas su žinomais uostamiesčio veidais apie meną, kultūrą, politiką, švietimą ir kitus aktualius klausimus. Tai yra naujas "Vakarų ekspreso" ir asociacijos "Mano miestas Klaipėda" projektas.

"Klaipėdiečiai dažnai vienas kitam šypsosi, tačiau matome, kad vieni kitus nelabai pažįsta. Manau, reikia žmones supažindinti su čia gyvenančiais miestiečiais. Jeigu matome kultūros magistrą, architektą, politiką, dailininką, apie juos pasirodo tik trumpos žinutės. Todėl norime atskleisti čia gyvenančias asmenybes", - sakė asociacijos vadovas Remigijus Žiogas.

Asociacija "Mano miestas Klaipėda" kartu su vieninteliu išties klaipėdietišku dienraščiu "Vakarų ekspresas" uostamiestį supažindins su tuo, kas įdomu, nauja ir prasminga daugeliui Lietuvos ir Klaipėdos gyventojų. Pavyzdžiui, ar žinojote, kokia yra Klaipėdos dramos teatro virtuvė? Kaip spektakliams ruošiasi aktoriai ir kiek pastangų jie įdeda tam, kad žiūrovai išvystų įspūdingą reginį? Visa tai "Vakarų ekspreso" skaitytojai galės sužinoti jau šį ketvirtadienį, portale ve.lt pasirodžius pirmąjai ciklo "Mano miestas Klaipėda" laidai. Su teatro virtuve jus supažindins teatro vadovas Tomas Juočys ir aktorė Eglė Jackaitė.

Tačiau tai anaiptol ne viskas: dar laukia gausybė kitų spalvingų ir įdomių laidų apie Klaipėdą. O plačiau nei kiti leidiniai apie uostamiestį žinias skelbiančio portalo VE.lt skaitytojai rašydami į redakciją e. p. [email protected] arba komentuodami laidas gali patys pasiūlyti, kokius pašnekovus ir jų istorijas norėtų išgirsti, tad raginame visus klaipėdiečius ir uostamiesčiui neabėjingus žiūrovus siūlyti savo favoritus!

Laidų ciklą "Mano miestas Klaipėda" veda tokie garsūs veidai kaip R. Žiogas, Aurimas Cibulskas, Ernestas Monginas ir Laurynas Šimkus.

R. Žiogas dėstė, kad televizijoje "Balticum TV" jau pasirodė keturios pristatomosios laidos apie klaipėdiečius, tuo metu apie Klaipėdos aktualijas, žinias ir naujienas išsamiai pranešančiame portale VE.lt didelis dėmesys bus skiriamas tiems žmonėms, kurie kuria miesto kultūrą.

"Kartu su dienraščiu "Vakarų ekspresas" stengsimės parodyti kiek įmanoma daugiau kultūros pasaulio žmonių, kuriančių Klaipėdoje. Kaip jie bendrauja? Ką jie mano vienu ar kitu klausimu? Tai netrukus sužinosime", - šypsojosi vienas laidos vedėjų R. Žiogas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder