Premjeras - už estakadą virš Baltijos žiedo

Premjeras - už estakadą virš Baltijos žiedo

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius penktadienį Klaipėdoje dalyvavo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projekto įgyvendinimo komisijos posėdyje, po kurio atsakė į žurnalistų klausimus. Paklaustas apie vyriausybės pažadėtą uostamiesčio Baltijos prospekto rekonstrukciją, premjeras teigė:

"Labai geras klausimas. Kaip tik susisiekimo viceministras dalyvauja Klaipėdos miesto savivaldybės posėdyje, mūsų buvo pažadas, kad mes suprojektuosime Šilutės kelio ir Baltijos prospekto sankryžą, didesnį pralaidumą, projektas buvo paruoštas pagal Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymą.

Koks tas projektas turėtų būti? Yra paruošti trys variantai. Jie pirmiausia norėjo, kad tai būtų požeminis pravažiavimas, tunelis, ir tai yra vienas iš variantų, kuris yra labai brangus, ir yra dar kiti du variantai- estakados, nes kaip žinote, yra stovinti degalinė, dėl to yra parengti du estakados variantai.

Jeigu iškeltume degalinę - vienas variantas, jeigu degalinė liktų - kitas.

Šito projekto sąmatinė vertė yra du su puse karto mažesnė, ir, jeigų klaustų mano nuomonės, aš pasirinkčiau estakados variantą, žinant, kad statybos trukmė yra daug trumpesnė.

Šio projekto įgyvendinimo pradžia turėtų būti ateinančais metais ir būtų skirta dalis pinigų iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos".

Premjeras - už estakadą virš Baltijos žiedo

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder