Remonto darbai darželiuose užsitęsė

Remonto darbai darželiuose užsitęsė

Nuo rugsėjo Klaipėdoje ne visi darželiai darbą pradės visu pajėgumu. Dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūrų sutartys su remonto rangovais pasirašytos tik praeitą savaitę.

Pasak Klaipėdos savivaldybės Socialinės infrastruktūros poskyrio vedėjos Romos Gadeikienės, rugsėjo mėnesį dėl smulkių remonto darbų šiokių tokių nepatogumų patirti gali tekti keturiems darželiams.

"Užsitęsus sutarčių dėl tualetų remonto pasirašymui, darbai gali užsitęsti iki spalio mėnesio. Trumpam laikui gali tekti "suspausti" darželių "Želmenėlis", "Ąžuoliukas", "Sakalėlis" bei "Papartėlis" grupes.

Didelių problemų tai neturėtų sukelti. Šiuo metu yra tariamasi su rangovais, kad iki vasaros pabaigos remonto darbus spėtų pabaigti bent dviejuose darželiuose. Tuomet pirmaisiais rudens mėnesiais tektų pasispausti tik porai darželių", - teigė R. Gadeikienė.

Lopšelio-darželio "Papartėlis" direktorė Irena Daukšienė tikino, kad remonto darbai darželio veiklos labai nesutrikdys.

"Kiekvienais metais vyksta kokie nors darbai: pernai - langų keitimo, šiais metais - tualetų remonto. Geranoriškai kalbamės su tėvais, jie irgi nori geresnių sąlygų vaikams. Tėvai, turintys galimybę, palaiko vaikus namuose, o kitiems ieškome sprendimo ir glaudžiamės. Be abejo, ugdymas turi vykti, jei užsitęs remonto darbai, priešmokyklines grupes žadame iškelti į dailės studiją. Bet tai didesnių problemų nesudarys", - pasakojo darželio vadovė.

Kitokios nuomonės buvo lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" direktorės pavaduotoja Aušra Misevičienė. Jos teigimu, remonto darbai, galintys užsitęsti iki spalio, yra tikras galvos skausmas.

"Mūsų darželis yra vienas didžiausių Klaipėdoje - turime daugiau nei 200 vaikų. Neturime galimybės glaudinti grupių, nes jos ir taip yra perpildytos. Todėl užsitęsę remonto darbai yra opi problema. Šią savaitę gausime atsakymą iš darbų vykdytojų, tikėsimės, kad darbus užbaigs iki rugpjūčio pabaigos. Jei ne, ieškosime variantų, kaip spręsti problemą", - ne itin optimistiškai nusiteikusi kalbėjo A. Misevičienė.

Darželių likimas bus aiškus šią savaitę, kai darbai bus paskirstyti ir bus iki galo nuspręsta, ką daryti. Na, o mokyklos savo veiklą turėtų pradėti kaip ir įprasta - rugsėjo 1-ąją.

"Visi remonto darbai, vykstantys mokyklose, yra užbaigti arba bus baigti iki rugsėjo", - sakė R. Gadeikienė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder