Rytoj Klaipėdą užplūs šimtai turistų
Rytoj Klaipėdą užplūs šimtai turistų

Liepos 26 dieną Klaipėdoje lankysis 2 kruiziniai laineriai - "Mein Schiff 4" ir "Seven Seas Voyager". Abu laivai į uostą atvyks 7 val.

Laivas "Mein Schiff 4" bus švartuojamas kruizinių laivų krantinėje. Juo į Klaipėdą atvyksta 2557 turistai, iš kurių didžioji dauguma- turistai iš Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos ir kt. Daugiau nei 1500 turistų pasirinko organizuotas ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių Neriją, Šilutės regioną. Turistai taip pat lankysis Klaipėdos mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, važinėsis riedžiais Palangoje ir pirmą kartą nedidelė grupelė turistų pramogaus KAR KAR parke. Laivas uoste bus iki 18 val.

Centriniame Klaipėdos terminale prisišvartuos pirmą kartą šį sezoną Klaipėdoje besilankantis laineris "Seven Seas Voyager" . Tai prabangus, 6 žvaigždučių laivas, kuriame į kainą įskaičiuotos net ekskursijos uostuose. Šiuo laivu į Klaipėdą atvyksta 694 keleiviai, iš kurių daugiau nei 600 jau yra užsiregistravę dalyvauti ekskursijose po Klaipėdą, Juodkrantės raganų kalną, Palangą, Platelių šaltojo karo muziejų, Kretingą bei Lapių kaimą. Laivas uoste bus iki 16 val.

Atvykstančius miesto svečius Teatro aikštėje pasitiks liaudies amatų jomarkas.

Sidebar placeholder