Senjorus išgąsdino dviprasmiškas pasiūlymas

Senjorus išgąsdino dviprasmiškas pasiūlymas

Sunerimo dalis senjorų, kuriems senatvės pensijos atnešamos į namus: gavę pranešimą apie galimybę pensijas atsiimti pašto skyriuose jie nesupranta - tai pasiūlymas ar reikalavimas.

Ne vienerius metus į namus atnešamą pensiją atsiimanti klaipėdietė teigia, kad tokia tvarka jai yra patogiausia. Todėl ji sunerimo pašto dėžutėje radusi informacinį lankstinuką, kuriame kviečiama nuo kito mėnesio pensiją atsiimti pašto skyriuje.

Lankstinuke - nė žodžio apie tai, kad pensijos ir toliau bus nešamos į namus, tad moteris pamanė, jog nuo šiol jai kartą per mėnesį teks kulniuoti iki pašto.

Tačiau Lietuvos pašto atstovai ramina, jog minėtas pasiūlymas - tik alternatyva.

"Pensijos atsiėmimas namuose ne visada patogus - nustatytą dieną reikia laukti. Tokia tvarka kelia nepatogumų atostogų metu išvykus į kitą miestą ar vasarą persikėlus į sodininkų bendriją, reikia planuoti laiką ir keliones taip, kad spėtum grįžti iki pensijos pristatymo.

Pateikęs prašymą pensiją atsiimti pašte, senjoras pats galės spręsti, kurią dieną ir kuriame pašte jam patogiausia atsiimti pinigus", - sakė Lietuvos pašto Finansinių paslaugų departamento vadovė Neringa Knyvienė.

Norint atsiimti pensiją pašto skyriuje reikia užpildyti prašymą, o pinigus galima atsiimti nuo 10 iki 28 mėnesio dienos, ši paslauga nieko nekainuoja.

Norintiems pensiją gauti namuose, ji ir toliau bus pristatoma.

Sidebar placeholder