Šiuolaikiškai paminėjo pasaulinę turizmo dieną

Šiuolaikiškai paminėjo pasaulinę turizmo dieną

Rugsėjo 29 d. praūžė Lietuvos verslo kolegijos ir Klaipėdos turizmo mokyklos renginys ,,Pažink ir LIKE‘ink Klaipėdą“, skirtas pasaulinei turizmo dienai paminėti.

 Lietuvos verslo kolegija su Klaipėdos turizmo mokykla suvienijo jėgas bendrai iniciatyvai išskirtinai ir šiuolaikiškai paminėti pasaulinę turizmo dieną. Klaipėdos miesto senamiestyje LTVK studentai, tarptautiniai studentai bei Klaipėdos turizmo mokyklos moksleiviai varžėsi dalyvaudami interaktyviose orientacinėse rungtyse Facebook paskyros pagalba bei dalinosi patirtais įspūdžiais ČIA IR DABAR - „Facebook Live“ pagalba.

Renginio dalyviams reikėjo netik surasti senamiestyje numatytus objektus, bet ir suradus objektus atlikti numatytas užduotis, bei įsiamžinti numatytuose objektuose su „Facebook Live“.

Renginyje dalyvavo apie pustrečio šimto dalyvių, kurie džiugiai dalijosi patirtais įspūdžiais. Renginį vainikavo apdovanojimai Klaipėdos kultūros fabrike, kur buvo apdovanoti 1-3 vietų nugalėtojai, atskiras kategorijas laimėjusios grupės bei visi renginio dalyviai.

Organizatoriai tikisi, kad šis Lietuvos verslo kolegijos ir Klaipėdos turizmo mokyklos renginys taps gražia kasmetine tradicija.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder