Skelbiamas seniūnaičių rinkimų grafikas

Skelbiamas seniūnaičių rinkimų grafikas

Klaipėdoje prasideda nauji seniūnaičių rinkimai – kandidatai pradedami registruoti spalio 13 dieną, registracija tęsis iki spalio 27 d. Nauji rinkimai organizuojami tose seniūnaitijose, kuriose nebuvo iškeltų kandidatų.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai ir bendruomeninės organizacijos. Gyventojai, pageidaujantys užsiregistruoti į kandidatus, turėtų užpildyti nustatytas formas, taip pat pateikti trumpą gyvenimo aprašymą, nuotrauką dokumentams.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti tik pilnametis seniūnaitijos gyventojas, ten deklaravęs gyvenamąją vietą. Taip pat numatoma, kad seniūnaičiu negalės būti renkamas asmuo, teismo pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turintis neišnykusį ar nepanaikintą teistumą, savivaldybės tarybos narys, Savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas, asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

 

Baigus kandidatų registraciją ir patikrinus jų duomenis, lapkričio 7 dieną numatoma patvirtinti kandidatų sąrašą. Jis bus paskelbtas viešai, o lapkričio 13–30 dienomis jau vyks gyventojų apklausa. Išrinktais seniūnaičiais bus laikomi tie kandidatai, kurie surinks daugiausiai savo seniūnaitijos gyventojų parašų. Parašus rinks patys kandidatai.

Dabar 55 Klaipėdos seniūnaitijose visuomeniniais pagrindais dirba 19 seniūnaičių.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder