Skundžiasi eismo problemomis Baltijos prospekte

Skundžiasi eismo problemomis Baltijos prospekte

Pradėjus Baltijos prospekto estakados statybos darbus, rugsėjo 18 dieną buvo uždaryta viena prospekto pusė. Eismas buvo nukreiptas kita gatvės dalimi, kur automobiliams reikia sutilpti iš trijų eismo juostų į keturias (po dvi kiekvienai pusei) padarytame kelyje.

Uždarius vieną Baltijos pr. pusę, pasipylė klaipėdiečių nepasitenkinimas, esą automobiliai tokio siaurumo juostose netelpa. Taip pat buvo pastebėta, kad šioje atkarpoje padaugėjo ir eismo įvykių.

Vienas eismo įvykis nutiko šią savaitę, kai du vilkikai netilpo prasilenkdami vienas šalia kito - transporto priemonės "susikabino".

Kad iš trijų eismo juostų galima padaryti dvi, bet ne keturias, pritarė ir Klaipėdos miesto savivaldybės Eismo saugumo komisijos pirmininko pavaduotojas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis. Tačiau sprendimas buvo priimtas kitoks.

"Sumanymo esmė buvo tokia, kad darant keturias eismo juostas bus didesnis pralaidumas.

Būtų galima paieškoti platesnių juostų variantų, bet vėlgi, koks bus rezultatas. Palikdami tris eismo juostas - dvi į vieną pusę ir vieną į kitą - susidurtume su kamščiais ir problemomis. Tai reikia reikia labai gerai įvertinti ir mes tai padarysime", - tikino A. Dobranskis.

Eismo juostų siaurumą bei padidėjusį avarijų skaičių Baltijos pr. pastebėjo ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kurie apie problemą informavo patį A. Dobranskį.

"Teko kalbėtis su kelių policijos pareigūnais. Jie išsakė savo poziciją, pranešė, kad buvo eismo įvykis. Panašu, kad mes turėsime atsisėsti, pagalvoti, peržiūrėti, kokie sprendimai šioje vietoje yra įmanomi ir kokie būtų geriausi", - sakė A. Dobranskis.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas patikino, jog dar šią savaitę susitiks su Savivaldybės transporto skyriumi ir bandys išspręsti problemą.

Esant galimybei vairuotojai raginami pasirinkti kitus maršrutus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder