Šv. Kazimiero bažnyčioje duris atvers koplyčia

Šv. Kazimiero bažnyčioje duris atvers koplyčia

Tikinčiuosius jaukesnei maldai dvasininkai kvies į po atnaujinimo atidaromą Šv. Kazimiero bažnyčios koplyčią.

Klebonas Rolandas Karpavičius sakė, kad idėja šaltuoju metų laikotarpiu maldai susirinkti koplyčioje kilo beveik prieš metus.

"Šv. Kazimiero bažnyčia yra viena iš tų, kuriose žiemą šalta, nėra jaukumo melstis. Koplyčios patalpos visada bažnyčioje buvo, jose vyko pamaldos tol, kol nebuvo sutvarkytos didžiosios patalpos", - pasakojo klebonas.

Pasak jo, projektavimo darbai buvo pradėti šių metų gegužę, o remonto darbai - liepą.

"Koplyčia buvo atnaujinta - sutvarkyta šildymo sistema, ventiliacija, elektros instaliacija, glaistytos ir dažytos sienos, pakeisti langai, durys, įrengta įgarsinimo sistema, šalia įėjimo į bažnyčią įrengtas atskiras įėjimas į koplyčią iš lauko, kurio anksčiau nebuvo", - pokyčius vardino R. Karpavičius.

Klebono teigimu, aišku, kad darbų vertė - daugiau nei 100 tūkst. litų, bet apie konkrečias sumas jis kalbėti nenorėjo.

"Jau ką sako vien tai, kad sienoms glaistyti sunaudota beveik tona glaisto, apie 400 litrų dažų... Tai dideli pinigai. Bet tikintieji patys galės įvertinti darbus, kiek jie verti", - kalbėjo R. Karpavičius.

Planuojama, kad koplyčioje vyks vakarinės mišios, į kurias dažniausiai susirenka apie 100 žmonių. Atnaujintos Šv. Kazimiero bažnyčios koplyčios atidarymas vyks lapkričio 30 d. 13 val.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder