Šventė ramesnė nei pernai

Šventė ramesnė nei pernai

Ką tik praūžusi Naujųjų metų šventė didelių problemų specialiosioms tarnyboms nesukėlė. Policijos, gaisrininkų ir medikų atstovai teigė, kad darbo šiemet turėjo mažiau nei praėjusiais metais.

"Per pastarąsias dvi paras Klaipėdos apskrityje pradėti 59 ikiteisminiai tyrimai. Kaip Naujųjų metų nakčiai tai nėra labai daug. Kad ir kaip būtų gaila, bet ne visi moka švęsti, tad, padauginus alkoholio, kyla įvairių konfliktų net ir tarp artimiausių šeimos narių", - Naujųjų metų šventę įvertino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (KAVPK) Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Andromeda Grauslienė.

Ji džiaugėsi, kad vairuotojai atsakingiau šventė, ir reido metu, sausio 1-ąją užfiksuoti vos keli Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimai.

"Vienas iš įdomesnių ir retesnių atvejų, įvykusių šiemet, kad Žvejų gatvėje, bare, vaikinas už alkoholinius gėrimus bandė sumokėti galimai padirbta 100 eurų kupiūra. Jis teigė, kad pinigų gavo dovanų iš artimųjų per Kalėdas. Pradėtas tyrimas dėl galimo neteisėto disponavimo padirbtais pinigais", - pasakojo A. Grauslienė.

Grodžio 31 d. degė du automobiliai, abu BMW markės. "Retesnis įvykis, kad naujametę naktį, po vidurnakčio, degė septyni šiukšlių konteineriai. Galbūt jie užsiliepsnojo nuo iššautos petardos, kuri galėjo pataikyti į konteinerius", - neslėpė nuostabos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (KAPGV) Operacinio vadovavimo skyriaus viršininkas Vaidas Masiliauskas.

Ugniagesiams šiek tiek netikėta, kad šiemet nemažai žalos padarė vėjas.

"Naujametę naktį, paryčiais, Tauralaukio gatvėje siautęs stiprus vėjas išvertė medį, kuris užgriuvo ant trijų automobilių ir juos apgadino. Sausio pirmąją gavome pranešimą, kad vėjas nešioja Naujakiemio gatvėje renovuojamo namo statybines medžiagas. Taip pat pranešta, kad Taikos prospekte ant renovuojamo namo kabantis atplyšęs tentas kelia pavojų praeivių sveikatai. Atvykę ugniagesiai tentą pritvirtino. Ypač sustiprėjęs vėjas naktį pridėjo mums papildomo darbo, tad turėjome ką veikti iki pat paryčių", - pasakojo V. Masiliauskas.

VšĮ Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties vyr. gydytojas Rimvydas Juodviršis taip pat patvirtino, kad šiemet Naujųjų metų šventė praėjo gana ramiai, be didesnių incidentų. Į įstaigą kreipėsi du nuo petardų nukentėję asmenys. Vienam amputuota vieno piršto falanga. Moteriai, stebėjusiai fejerverkus vidurnaktį, iššovusi petarda pataikė į akį. Akis šiek tiek nudegė, bet tai, laimei, jos regėjimui nepakenkė.

Sidebar placeholder