Tęsia pasiruošimą grandioziniam projektui

Tęsia pasiruošimą grandioziniam projektui

Jau rudenį prasidės dešimtmečio projektas - Baltijos prospekto ir Šilutės plento žiedinės sankryžos rekonstrukcija, po kurios virš žiedo atsiras įspūdinga estakada.

Po ilgus metus trukusių derinimų, praėjusį rudenį buvo patvirtintas techninis projektas, kurį parengė UAB "Kelprojektas". Šių metų vasaros pradžioje įgyvendinti idėjas patikėta rangovei AB "Kauno tiltai", su kuria buvo pasirašyta sutartis.

Rangovas šiuo metu ruošia darbo projektą. Tikslesni eismo ribojimai Baltijos prospekto ir Šilutės plento žiedinėje sankryžoje paaiškės vėliau.

Anot Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Andriaus Dobranskio, darbų pradžioje eismas rekonstruojamoje sankryžoje ribojamas nebus, mat reikės atlikti inžinerinių tinklų korekcijas.

Šiuo metu savo darbus baigia ESCO. Be to, ruošiamasi atnaujinti šilumos tinklus ir lietaus nuotekų kolektorius.

Taip pat ketinama sutvarkyti Lypkių gatvę, jungiančią krašto kelią Nr. 141 su Šilutės plentu ties Statybininkų prospektu. Ruošiamasi įrengti ir laikinąją pervažą, tam, kad žiedinės sankryžos rekonstrukcijos eigoje važiuojančiųjų į miestą srautas būtų išskirstytas.

"Pagrindinis poreikis yra išlaikyti kuo didesnį eismo pralaidumą įvažiuojant į miestą, o jo stabdymo trukmę turėti kuo trumpesnę. Rangovas tai supranta, vis dar ruošia darbo projektą. Apsitarimai dėl darbų eigos vis dar vyksta", - sakė A. Dobranskis.

Pagrindinis įvažiavimas į Klaipėdą problemų kelia seniai. Ypač piko metu kamščių prie Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos netrūksta.

Dar vienas galvos skausmas - neužbaigta Jakų žiedinės sankryžos rekonstrukcija, mat nėra įrengto atskiro išsišakojimo Šilutės link. Prieš dešimtmetį atlikto Jakų žiedo estakados statyba neišsprendė atvykstančiųjų į miestą automobilių srauto problemos, todėl rudenį prasidėsianti rekonstrukcija iš esmės turėtų pagerinti esamą situaciją.

Numatyta, kad Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos rekonstrukcija truks apie 30 mėnesių. AB "Kauno tiltai" pasiūlyta kaina už darbus - beveik 30,5 mln. Eur.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder