Uostamiesčio verslininkams - apdovanojimai

Uostamiesčio verslininkams - apdovanojimai

Klaipėdos verslininkams įteikti garbingi - III laipsnio bronzinės Darbo žvaigždės - apdovanojimai. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR)organizuotame metiniame susitikime išrinktas ir gražiausias rūmų nario lietuviškas pavadinimas.

III laipsnio bronzinė Darbo žvaigždė - tai vienas aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų (LPPAR), skiriamų už nuopelnus versle. Šis apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas 1939 m. ir turėjo valstybės ordino statusą. Darbo žvaigžde už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu ordiną skirdavo finansų ministras, o jį teikdavo šalies prezidentas.

Šiemet LPPAR Darbo žvaigždės įteiktos advokatų kontoros "Averus" partnerei, advokatei Reginai Derkintytei-Kaupienei ir AB "Šiaulių bankas" Klaipėdos regiono vadovui, KPPAR tarybos nariui Gražvydui Šimkui.

Tuo metu LPPAR padėkos ženklai skirti Klaipėdos koncertų salės direktorei Danutei Žičkuvienei ir UAB "Ars idea" direktorei Audronei Umbrasienei.

KPPAR metiniame susitikime išrinktas ir gražiausias rūmų nario lietuviškas pavadinimas. Po beveik mėnesį trukusio balsavimo buvo išrinkti penki pretendentai į šį titulą - AB „Klaipėdos Smeltė“, UAB „Palangos vėtra“, UAB „Pušis“, UAB „Ramusis pamarys“, UAB „Uosto vartai“. Į susitikimą susirinkę rūmų nariai balsavimo būdu gražiausio lietuviško pavadinimo titulą skyrė AB "Klaipėdos Smeltė".

1919 m. įkurti Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai - seniausi Lietuvoje ir kitąmet minės 95 metų veiklos jubiliejų. Šiuo metu rūmai vienija 241 Klaipėdos ir Tauragės regionų įmonę.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder