Uosto direkcijos dėmesys tiems, kuriems jo labiausiai reikia

Uosto direkcijos dėmesys tiems, kuriems jo labiausiai reikia

Šiuo metu norinčiųjų padėti Klaipėdos medikams, kovojantiems priešakinėse kovos su koronavirusu linijose, vis daugėja ir daugėja. Tačiau ne vienas jų susiduria su problema, kaip greičiau gauti būtinų apsaugos priemonių, kai visam pasauliui jų dar labai reikia ir trūksta.

Vakar uostamiesčio ligoninėse apsilankė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojai. Būdama socialiai atsakinga įmonė, direkcija neketino likti nuošalyje, tačiau net jos darbuotojams teko gerokai pavargti, kol direkciją pasiekė medikams skirtos priemonės. Jų logistikos kelias labai ilgas.

Trečiadienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojai uostamiesčio medikams perdavė kelis tūkstančius apsauginių kaukių. Jos pasiekė Klaipėdos respublikinę, universitetinę, jūrininkų ir vaikų ligonines, sveikatos priežiūros ir senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centrus, slaugos namus "Ori senatvė".

"Nuoširdžiai dėkojame medikams, kuriems šiuo sudėtingu laikotarpiu tenka ypač atsakinga misija - būti priešakinėse gretose prieš visą pasaulį apėmusį virusą. Tikimės, kad būtiniausių asmeninės apsaugos priemonių uostamiesčio medikams nepritrūks ir jie galės tinkamai saugoti save ir aplinkinius", - uostamiečio medikams dėkojo Uosto direkcijos darbuotojai.

Uosto direkcija labai džiaugiasi, kad ir uosto įmonės, kitų šakų verslininkai yra neabejingi ir visomis išgalėmis prisideda prie apsaugos priemonių teikimo medikams. Apsaugos priemonių į ligonines pristatė ir jūrų krovos kompanija "Bega", ir LKAB "Klaipėdos Smeltė", ir AB Vakarų laivų gamykla. Savo svarų žodį ruošiasi tarti Lietuvos jūrų krovinių kompanijų asociacija.

Optimistiškai nuteikia tai, kad tiekiant pagalbą solidarizuojasi visas miestas - ir privatūs verslininkai, ir valstybės įmonės, ir uostas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder