VTEK vertins A. Vaitkaus ir A. Šulco elgesį

VTEK vertins A. Vaitkaus ir A. Šulco elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar buvęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus nepažeidė privačių interesų deklaravimą reglamentuojančių Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Jame keltas klausimas, ar A. Vaitkus neturėjo savo privačių interesų deklaracijoje nurodyti asmenų, kurie paaukojo lėšų politiniam sąrašui, su kuriuo A.Vaitkus kandidatavo į Klaipėdos miesto mero pareigas, nes šie asmenys yra tiesiogiai susiję su komercinių interesų Klaipėdos uoste turinčiomis įmonėmis.

Taip pat bus nagrinėjamas A. Šulco elgesys

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Klaipėdos miesto savivaldybės mero pavaduotojo ir AB „Klaipėdos vanduo“ stebėtojų tarybos pirmininko Artūro Šulco elgesį.

Tirta, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų tinkamai ir laiku deklaruoti privačius interesus bei vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Esą, A. Šulcui galėjo kilti interesų konfliktas, kadangi 2016 m. Seimo rinkimuose jis gavo finansinę auką iš AB „Klaipėdos vanduo“ direktoriaus.

Taip pat VTEK aiškinosi, ar minėtosios aukos A. Šulcas neturėjo nurodyti savo privačių interesų deklaracijoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder