Sergejus Maslobojevas: "Visada svajojau tapti Klaipėdos veidu"

Sergejus Maslobojevas: "Visada svajojau tapti Klaipėdos veidu"

"Man didžiulė garbė, kad esu tarp "Vakarų ekspreso" rinkimų finalininkų į "Metų klaipėdiečio" titulą. Gimiau ir užaugau Klaipėdoje, ji visada liks mano širdyje. Esu dėkingas gyvenimui, kad mane įvertino.

Vien patekti į tokius rinkimus jau yra pergalė, o jei dar pavyks laimėti - bus kažkas fantastiško", - sakė kol kas metų klaipėdiečio rinkimuose pagal "Facebook" balsavimo rezultatus akivaizdžiai pirmaujantis pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas.

Nors jis pastaruosius kelerius metus gyvena Vilniuje, tačiau visuomet užsienio šalių žurnalistams pabrėžia, kad yra iš Lietuvos uostamiesčio - Klaipėdos.

"Tai miestas, kuriame pradėjau savo sportininko kelią, čia - mano šaknys, užaugau Mogiliovo rajone, čia buvo susikurtos svajonės ir tikslai. Klaipėdoje gyvena mano tėvai, draugai, mano žmona - klaipėdietė, tad čia visada su malonumu atvykstu per šventes ir šiaip su džiaugsmu leidžiu laisvalaikį", - pasakojo S. Maslobojevas, sporto pasaulyje labiau žinomas "Kuvaldos" pravarde.

Tapo televizijų veidu

Pastarieji S. Maslobojevo mėnesiai - itin įtempti ir kupini nepamirštamų emocijų: spalio 3 dieną gimė antras sūnus Raonas, vėliau laukė debiutas išsvajotame "Glory" turnyre ir galiausiai Bosnijoje ir Hercegovinoje iškovotas pasaulio kikbokso WAKO mėgėjų čempiono titulas.

"Buvau šalia žmonos gimstant sūnui, kirpau virkštelę... Iš džiaugsmo ir susijaudinimo tryško ašaros, vėliau širdies džiaugsmą pripildė pergalės kovų ringuose. Dabar jaučiu didžiulį žiniasklaidos dėmesį ir palaikymą: dalyvauju įvairiose televizijos laidose, projektuose.

Kai užlieja tokios akimirkos, supranti, kad metų metus lietas prakaitas treniruoklių salėse duoda saldžių vaisių. Supranti, kad pasirinktas kelias - teisingas", - širdį atvėrė S. Maslobojevas.

"Žmona ir vaikai mane motyvuoja tapti geriausiu. Noriu, kad kiek paaugę jie galėtų didžiuotis tėčiu", - sakė S. Maslobojevas.

Populiariausiojo titulas

Pretendentas į "Metų klaipėdiečio" titulą neslėpė, kad viena iš didžiausių jo gyvenimo svajonių - olimpinės žaidynės.

"Kikboksas gali 2024 metais tapti olimpine sporto šaka. Jei pavyktų jose dalyvauti - būtų kažkas nerealaus", - kalbėjo S. Maslobojevas.

Jis 2016 metais tapo dienraščio "Vakarų ekspresas" bei Klaipėdos savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus paskelbto populiariausio Klaipėdos miesto sportininko konkurso nugalėtoju.

Jis vaikystėje ir paauglystėje lankė sunkiąją atletiką ir net buvo tapęs Lietuvos jaunimo čempionu.

"Kai lankiau sunkiąją atletiką, važiuodavau mieste ir matydavau kabančius Ramūno Vyšniausko plakatus. Tai buvo tarsi Klaipėdos miesto sporto veidas. Visada svajojau tapti Klaipėdos veidu. Mane tai skatina dar su didesniu entuziazmu stengtis siekti aukštesnių tikslų. Jei tapčiau Metų klaipėdiečiu, būtų išsipildžiusi viena iš mano svajonių", - pabrėžė S. Maslobojevas.

Sidebar placeholder