Prezidentūroje patvirtintas antras koronaviruso atvejis
Prezidentūroje patvirtintas antras koronaviruso atvejis

Prezidento kanceliarijoje penktadienį nustatytas antras teigiamas COVID-19 atvejis.

Nustačius koronaviruso atvejį Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai atliko epidemiologinį tyrimą ir remiantis pirminėmis jo išvadomis keletas Prezidentūros darbuotojų saviizoliavosi, praneša Prezidentūra.

Pirmasis teigiamas COVID-19 atvejis buvo nustatytas spalio 13 dieną. Epidemiologų vertinimu, su antruoju atveju jis nesietinas.

„NVSC specialistai prezidentui ir pirmajai poniai dėl šio atvejo saviizoliuotis nerekomendavo. Jie tęsia darbą įprastai, laikantis maksimalių saugos priemonių“, – informuoja prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Taip pat pranešama, kad Prezidentūroje nedelsiant buvo dezinfekuotos patalpos, kuriuose dirbo užsikrėtęs bei saviizoliacijoje esantys darbuotojai, laikomasi visų kitų saugos priemonių. Prezidento atstovo spaudai teigimu, daugelis prezidento patarėjų bei kitų Prezidentūros darbuotojų jau kurį laiką dirba nuotoliniu arba pamaininiu būdu.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija nuolat palaiko ryšius su NVSC dirba vadovaudamiesi jų rekomendacijomis organizuojant darbą, susitikimus, renginius, priėmimus ir kitą veiklą Prezidentūroje.

Sidebar placeholder