Girtas klaipėdietis naktį brovėsi į užkardą

Girtas klaipėdietis naktį brovėsi į užkardą

Nuo alkoholio apsvaigęs klaipėdietis naktį brovėsi į sieną su Rusija saugančią Bardinų užkardą. Nekviesto svečio prašymas "iškviesti taksi" baigėsi policijos ekipažo iškvietimu ir nakvyne ant laikino asmenų sulaikymo patalpos gulto.

Sekmadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos budėtojai pastebėjo asmenį, kuris šlitinėdamas mėgino judinti užkardos teritoriją juosiančią apsauginę tvorą. Ši užkarda yra įsikūrusi Pagėgių savivaldybės Bardinų kaime, prie sienos su Rusija.

Prie keistai besielgiančio vyro nuėjęs užkardos budėtojas pareikalavo triukšmadario liautis pažeidinėjus viešąją tvarką. Į tai pastarasis atsakė prašymu iškviesti taksi.

Vyrui atsitraukus nuo tvoros, pasienietis nuėjo į tarnybines patalpas, tačiau netrukus vėl buvo priverstas grįžti - nekviestas svečias staiga perlipo maždaug dviejų metrų tvorą ir neteisėtai atsidūrė užkardos teritorijoje, kurioje būti pašaliniams asmenims draudžiama.

Pasieniečio sulaikomas jis nesipriešino. Apklausos metu paaiškėjo, kad pažeidėjas neturi jokių asmens dokumentų, tačiau VSAT pareigūnai greitai nustatė, kad triukšmadarys yra 27 metų Klaipėdos gyventojas.

Į užkardą pasieniečiai iškvietė Pagėgių policijos komisariato ekipažą. Užkardos tvorą perlipusiam klaipėdiečiui nustatytas vidutinis girtumas - 1,78 promilės.

VSAT pareigūnai vyrui pradėjo administracinę teiseną dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo, o policininkai - dėl girto asmens pasirodymo viešoje vietoje.

Blaivytis klaipėdiečiui teko Bardinų užkardoje esančioje sulaikytųjų asmenų patalpoje, iš kurios vyras sekmadienį popiet buvo paleistas.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder