Iškrypėlis laisvės nematys 14 metų

Iškrypėlis laisvės nematys 14 metų

Šiaulių apygardos teismas antradienį 14 metų už grotų pasiuntė Naujosios Akmenės gyventoją Vladą Gustį, nuteistą dėl mažamečių ir nepilnamečių mergaičių seksualinio išnaudojimo iškeltoje baudžiamojoje byloje.

40 metų pedofilas pripažintas kaltu dėl pelnymosi iš kito asmens prostitucijos, seksualinio prievartavimo, išžaginimo, vertimo vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas, neteisėto laisvės atėmimo ir poveikio nukentėjusiajai. Iškrypėlis kaltintas ir tuo, kad rodė nepilnamečiams pornografinio turinio filmus, tačiau teisme šie kaltinimai nepasitvirtino. Jis išteisintas ir dėl kelių išžaginimo bei seksualinio prievartavimo epizodų.

Nustatyta, kad V.Gusčio aukomis nuo 2004-ųjų tapo 6 mergaitės. Jauniausioji jų išžaginta būdama vos 12 metų. Mergaičių skriaudiką ilgiems metams į belangę pasiuntęs teismas iš jo trims nukentėjusiosioms priteisė 60 tūkst. litų neturtinei žalai atlyginti.

Nors V.Gustys kaltę neigė, teismas konstatavo, kad jo kaltė įrodyta ne tik nukentėjusiųjų bei liudytojų parodymais, bet ir kita bylos medžiaga. Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjo Vytauto Jončo teigimu, skiriant bausmę V.Gusčiui teismas atsižvelgė į tai, kad jis pripažintas kaltu dėl 2 labai sunkių, 4 sunkių ir 2 apysunkių nusikalstamų veikų.

V.Gusčiui inkriminuotos nusikalstamos veikos padarytos 2004 – 2012 metais Naujojoje Akmenėje. Bylos duomenimis, 2004 metų balandžio mėnesį V.Gustys automobiliu į Ispaniją dirbti prostitute gabeno nepilnametę. Vėliau šio vyro aukomis tapo mažametės mergaitės, kurios patyrė seksualinę prievartą, buvo žaginamos. Vieną nukentėjusiąją dvikojis žvėris net dvi paras laikė nelaisvėje. Jau būdamas suimtas ir laikomas Šiaulių tardymo izoliatoriuje niekadėjas skambino bei rašė vienai savo aukų prašydamas, kad ši prieš jį neduotų parodymų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder