Įtariamajam prievartavimu nepatinka už grotų

Įtariamajam prievartavimu nepatinka už grotų

Prieš kelias savaites sulaikytas ir dėl galimo mažametės apiplėšimo bei išprievartavimo suimtas nusikaltėlis jau prašosi į laisvę, tačiau trečiadienį jo noras nebuvo įvykdytas.

Nusikaltimas įvykdytas gruodžio 14-ąją pietinėje miesto dalyje, netoli Liubeko gatvės: 13 metų klaipėdietė iš pradžių neteko mobiliojo ryšio telefono, o vėliau užpuolikas ją išprievartavo.

Netrukus buvo nustatytas įtariamasis - 21 metų Ramūnas Krivičius. Iš pradžių jis bėgo nuo policijos ir slėpėsi tėvų ukyje, tačiau gruodžio 19-ąją buvo sulaikytas, o jau kitą dieną Klaipėdos miesto apylinkės teismas leido jį suimti maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui.

R. Krivičius kaltės nepripažino ir nedavė jokių parodymu, tačiau netrukus pasinaudojo teise apskųsti jo suėmimą ir kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą prašydamas kardomąją priemonę panaikinti. Trečiadienį jo prašymas atmestas.

Kaltinamasis iki šiol už plėšimus ir vagystes teistas 8 kartus, pirmą sykį už padarytą nusikaltimą įkliuvo dar būdamas nepilnametis, 2006 metais. Atlikęs paskutinę bausmę iš pataisos namų išėjo pernai lapkričio 26-ąją.

Sidebar placeholder