Jonavoje mergaitę išžaginęs paauglys lieka suimtas trims mėnesiams

Jonavoje mergaitę išžaginęs paauglys lieka suimtas trims mėnesiams

Kauno apylinkės teismas praeitą savaitę Jonavoje mažametę išžaginusį šešiolikmetį leido suimti trims mėnesiams.

Dešimtmetės mergaitės išprievartavimu įtariamas jonaviškis penktadienį buvo atvežtas į teismą. Penktadienį taip pat vyko ir nukentėjusios mergaitės apklausa.

Pareigūnai įtariamąjį sulaikė ketvirtadienį, primena ELTA. Jonavoje mažametę nuskriaudęs pedofilas policijai yra žinomas. Ieškodami įtariamojo pareigūnai apklausė per 200 liudytojų bei patikrino 30 galimų įtariamųjų. Nepilnametis Jonavos gyventojas buvo sulaikytas namuose, jam gresia maksimali bausmė - iki 10 metų laisvės atėmimo. Anksčiau manyta, kad įtariamajam apie 30 metų, tačiau neatmesta, kad jo amžius dėl mažametės vertinimo gali būti su paklaida. Lietuvos pareigūnai išaiškindami nusikaltimą bendradarbiavo su kolegomis iš Europos, duomenų bazėse tikrino biologinius ir kitus pėdsakus.

Daugiau informacijos, taip pat ir tai, ar įtariamasis kėsinosi ir į kitas mažametes, policijos pareigūnai dėl įtariamojo amžiaus neatskleidžia.

Jonavą sukrėtusi žinia apie išžagintą dešimties metų mergaitę gauta prieš savaitę. Į policiją kreipėsi mergaitės mama. Nusikaltimas įvykdytas Jonavos Rimkų rajone.

Praėjusios savaitės ketvirtadienį į policiją kreipėsi dar viena jonavietė. Ji pranešė, kad Chemikų gatvėje jos dukterį užkalbino ir liepė kartu eiti nepažįstamas vyras, tačiau verkiančią mažametę užkalbino praeivė, o vyras - pabėgo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder