Kalėjimų departamento įstaigų pareigūnams - pigesnės uniformos

Kalėjimų departamento įstaigų pareigūnams - pigesnės uniformos

Lėšų trūkumo ir pareigūnų uniforminės aprangos stygiaus problema Kalėjimų departamente sprendžiama tobulinant uniforminės aprangos modelį.

Dėl lėšų trūkumo pareigūnų aprūpinimo uniformine apranga problema aktuali jau keleri metai.

Siekiant taupyti lėšas, buvo atsisakyta brangių medžiagų, pratęstas kai kurių uniformos dalių naudojimo laikas. Tačiau šios pastangos akivaizdžios naudos nedavė. Iš esmės keisti uniformos modelį nuspręsta šių metų vasario mėnesį.

Iš dailininko pasiūlytų pavyzdžių buvo atrinkti du būsimų uniformų modeliai, pagal kuriuos jau yra pasiūti eksperimentiniai pavyzdžiai.Pasiūtų uniformų pavyzdžiai bus pateikti įvertinti laisvės atėmimo vietų pareigūnams bei profesinių sąjungų atstovams. Atsižvelgus į jų pastabas modeliai bus tobulinami ir bus siuvamos naujos uniformos pareigūnams.

Tiek eksperimentinis modelis, tiek ir būsimų uniformų pavyzdžiai bus siuvami Kalėjimų departamentui pavaldžiose pataisos namų įmonėse, tokiu būdu nuteistieji bus aprūpinami darbu. Manoma, kad jau šiais metais didžioji dalis jaunesniosios grandies pareigūnų bus aprūpinti uniformomis.

Kalėjimų departamentui pavaldžių įstaigų pareigūnų centralizuotą aprūpinimą uniformine apranga reglamentuoja Tarnybos prie Teisingumo ministerijos Statutas, tarnybinės uniformos išdavimo normas ir dėvėjimo tvarką nustato teisingumo ministras.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder