Kartais vaikai virsta žvėrimis

Kartais vaikai virsta žvėrimis

Pernykštės Jūros šventės metu įvykęs incidentas atskleidė, kaip alkoholis paveikia jaunuolių elgesį.

Netrukus Klaipėdoje prieš teismą stos keturios 16-19 metų merginos ir trys 17-23 metų vaikinai, kurie pernai liepos 29-osios naktį netoli Žvejų rūmų žiauriai sumušė ir išsityčiojo iš savo pažįstamos penkiolikametės. Mieste siaučiant Jūros šventei kompanija vaišinosi alkoholiniais gėrimais, o apsvaigę nepilnametę nutarė cinišku būdu pažeminti neturėdami jokių tikslų ir motyvų, nors teigta, kad taip ją norėta pamokyti už apkalbas.

Kompanija, tarp kurios narių yra dvi gimnazistės, mokiniai, bedarbė, dirbantis vaikinas bei teistas 18-metis, kuris naktis turėjo leisti namuose, tiesiog sužvėrėjo.

Bylos, kuri jau atiduota teismui, duomenimis, mergaitę visi jaunuoliai keikė, daužė alkūnėmis, spardė kur papuola, spjaudė ir pylė alų nukentėjusiajai ant galvos. Viena iš gimnazisčių daužomai nepilnametei liepė nusirengti, klauptis ir bučiuoti kojas, pakėlė jos suknelę ir nuplėšė kelnaites, nurodė vaikščioti keliais. Kita gimnazijos auklėtinė mergaitei žiebtuvėliu degino plaukus, panaudotu higieniniu įklotu perbraukė per aukos veidą bei ją apšlapino. Tokių patyčių neužteko: bejėgę nepilnametę apipaišė blakstienų tušu ir ant galvos supylė kosmetinę pudrą.

Kompanijai to dar buvo mažai. Degalinėje nupirkę butelį degtinės penkiolikametę privertė velnio lašus išgerti, o kol ji gėrė, savo jėgą nutarė pademonstruoti vaikinai: vienas spyrė į galvą, kitas kumščiu smogė į paakį, trečiasis spardė kur papuola.

Iš rankinės jaunuoliai paėmė 2 tūkst. litų kainuojantį mobiliojo ryšio telefoną, 16 litų, o rastų brangių kvepalų buteliuką sudaužė.

Savo "žygdarbiu" jaunuoliai džiaugėsi neilgai - teisėsaugininkai juos netrukus surado. Merginoms ir vaikinams pateikti kaltinimai viešosios tvarkos pažeidimu, vagyste ir turto sunaikinimu. Maksimali bausmė už šiuos nusikaltimus - 3 metai nelaisvės.

Sidebar placeholder