Pagyvenęs vyras prievartavo mažametes seseris

Pagyvenęs vyras prievartavo mažametes seseris

Artimiausiu metu Klaipėdos apygardos teismo uždarame posėdyje turėtų būti pradėta nagrinėti baudžiamoji byla dėl seksualinės prievartos prieš mažamečius asmenis. Klaipėdos apygardos prokuratūroje šiemet baigtas pirmas šio pobūdžio ikiteisminis tyrimas ir byla su kaltinamuoju aktu perduota nagrinėti teismui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, nuo 2009 m. pabaigos iki 2010 m. vasaros viename iš Žemaitijos miestelių tame pačiame name su daugiavaike šeima gyvenęs 59 metų vyriškis dvi mažametes sesutes kelis kartus seksualiai prievartavo, pasikvietęs jas po vieną atskirai į savo kambarį. Mergaitėms jis buvo prigrasinęs niekam nepasakoti apie savo nusikalstamus poelgius, o "už paslaugą" joms kartais atsilygindavo, duodamas po kelis litus.

Vyresniąją už nepaklusnumą vyras kartą dar ir sumušė, todėl jam teks atsakyti ir dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.

"Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, seksualinis smurtas prieš nepilnamečius ir mažamečius asmenis lieka viena iš prioritetinių prokuratūros veiklos sričių, todėl šio pobūdžio nusikalstamoms veikoms yra ir bus skiriamas išskirtinis mūsų dėmesys", – sakė kaltinamąjį aktą byloje surašiusi bei valstybinį kaltinimą teisme palaikysianti Klaipėdos apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorė Edita Mikalainienė.
 
Įstatymas už mažamečio asmens seksualinį prievartavimą numato laisvės atėmimą  nuo 3 iki 13 metų.

Sidebar placeholder