Pareigūnai įtariami kyšininkavimu ir naminės degtinės gamybos

Pareigūnai įtariami kyšininkavimu ir naminės degtinės gamybos

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kovo mėnesį atliko per 370 policijos padalinių ir atskirų pareigūnų patikrinimų, po kurių pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai ir 7 tarnybiniai patikrinimai.

Apie tokius patikrinimų rezultatus siekiant mažinti korupciją policijos sistemoje vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį informavo policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

Generalinio komisaro pateiktoje ataskaitoje teigiama, jog iš viso per kovą atlikti 6 tiksliniai policijos padalinių ir 368 netikėti policijos pareigūnų veiklos patikrinimai.

Po jų pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnų galimo kyšininkavimo. Visiems šios rinktinės pareigūnams numatyta neeilinė atestacija, o Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovui ir jo pavaduotojui, kuruojančiam viešąją policiją, šiemet numatytos eilinės atestacijos.

Dar dviem pareigūnams, dirbantiems Vilniaus apskrities policijoje, pradėti tyrimai dėl neteisėto namų gamybos stipriųjų alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Dėl kitų pažeidimų pradėti dar septynių pareigūnų veiklos patikrinimai.

Ministro pavedimu Policijos departamentas tokias ataskaitas teiks kas mėnesį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder