Pavydas vyrą pavertė žudiku

Pavydas vyrą pavertė žudiku

Šiaulių apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nužudymu kaltinamas 24-erių metų telšiškis.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, nustatė, kad N. S. 2013 metų pabaigoje galimai nužudė dvejais metais vyresnį pažįstamą Telšių miesto gyventoją.

Su nukentėjusiuoju kaltinamasis susipažino likus daugiau nei savaitei iki skaudaus įvykio. Grįžęs iš užsienio N. S. aplankė Telšiuose gyvenančią draugę, su kuria kelerius metus bendraudavo telefonu. Bičiulės namuose radęs naują jos draugą N. S. nebuvo patenkintas.

Vėliau paaiškėjo, kad N. S. draugė susipyko su naujuoju vaikinu. Praėjus šiek tiek laiko vyrai panoro susitikti ir pakalbėti, kuriam turėtų priklausyti patinkančios merginos širdis.

Jie susitiko pakalbėti prie vieno daugiabučio laiptinės įėjimo, kur, deja, santykių aiškinimasis baigėsi kumščiais. Sužalotą nukentėjusįjį nuo grindinio pakėlė pats N. S. su šalia stovėjusiu draugu. Kaltinamasis ir muštynes stebėjęs bičiulis buvo neblaivūs.

Į butą parvedę smarkiai sužeistą vyrą jie pastebėjo, kad jį kankina traukuliai. Po poros valandų iškvietę greitąją medicinos pagalbą vaikinai jiems tvirtino, kad sužalotasis nukrito nuo laiptų. Medikai iš karto pastebėjo, kad gulintįjį ištiko koma, todėl jis nedelsiant buvo išvežtas į ligoninę.

Praėjus daugiau nei mėnesiui vyras ligoninėje mirė.

Dar prieš tai įtariamajam N. S. buvo skirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumento paėmimas, tačiau, sužinojęs apie nukentėjusiojo mirtį, jis pasiėmęs kito žmogaus pasą išvyko į užsienį. Kaltinamąjį pavyko rasti šią vasarą.

Suimto N. S. byla bus nagrinėjama Šiaulių apygardos teisme. Jam gresia laisvės atėmimas nuo 7 ik 15 metų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder