Per avariją nukentėjo "Dragūno" žaidėjas

Per avariją nukentėjo "Dragūno" žaidėjas

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje, Taikos pr. ir Smiltelės gatvių sankryžoje, triukšmingai susidūrė du automobiliai.

19-metis automobilio "BMW-330" vairuotojas Paulius su trim draugais važiavo pagrindine Smiltelės gatve. Sankryžoje su Taikos prospektu jo automobilį kliudė "Škoda Fabia", kurį vairavo 53 metų Danutė J.

BMW apsisuko apie savo ašį ir, nuskriejęs nuo kelio, keleivio pusės priekinėmis durelėmis trenkėsi į šviesoforą, ištaškydamas jį į šipulius.

"BMW-330" 19-metis keleivis Mindaugas Dumčius dėl rankos traumos išvežtas į ligoninę. Mindaugas yra Klaipėdos rankinio komandos "Dragūnas" rankininkas. VE.lt duomenimis, sportininkas nukentėjo nesunkiai, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Į ligoninę išvežtas ir dar vienas keleivis, 17-metis Vilandas. Automobilio "Škoda Fabia" ekipažas- dvi moterys per avariją nenukentėjo. Incidento dalyviai buvo blaivūs.

"Škoda Fabia" moterys kalbėjo apie "beprotišką BMW greitį, "gal kokį 120". BMW vairuotojas tvirtino, kad jokio greičio nebuvo, ir apskritai, jis esą važiavęs pagrindiniu keliu.

Klaipėdos miesto saugaus eismo komisijoje vis pasvarstoma, ką daryti su šia sankryža. Ar palikti naktį naktį veikiantį šviesoforą, ar ne. Mat naktį jis neveikia, o važiuojantys plačiu ir patogiu Taikos prospektu įsivaizduoja esantys pagrindiniame kelyje, tačiau, privažiavus sankryžą su Smiltelės gatve, Taikos prospektas tampa šalutine gatve, ir tada reikia vadovautis kelio ženklais.

Kol valdininkai svarsto, šioje sankryžoje daužosi mašinos toliau. O avarijos stiprios, nes sankryža plati ir didelė.

Klaipėdos kelių policijos biure dėl šios avarijos pradėtas tyrimas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder