Policijai įkliuvo keli neblaivūs vairuotojai

Policijai įkliuvo keli neblaivūs vairuotojai

Per praėjusią savaitę, liepos 20–26 dienomis, Klaipėdos kelių policijos pareigūnai nustatė tris neblaivius vairuotojus, pora iš jų buvo ne tik padauginę alkoholio, bet ir vairavo neturėdami tam teisės.

Liepos 26 d., apie 10 val ryto, uostamiestyje Kairių gatvėje, buvo 2003 m. gimusiam, teisės vairuoti neturinčiam, bet automobiliu „Toyota“ važiavusiam vaikinui nustatytas 0,64 prom. neblaivumas. Liepos 24 d., Taikos ir Sausio 15-osios gatvių sankryžoje buvo sustabdytas keleivius vežantis maršrutinis miesto autobusas, kurio vairuojui, 1974 m. gimusiam vyrui nustatytas 0,25 prom. neblaivumas. Taip pat paaiškėjo, kad teisė vairuoti šiam vyrui yra atimta už anksčiau, vaituiojant nuosavą automobilį, pažeistas kelių eismo taisykles. Dar vienas neblaivus vairuotojas pareigūnams įkliuvo ankstų liepos 25 dienos rytą, prie Vilniaus plento ir Pramonės gatvių sankryžos – automobilį „Mitsubishi“ vairavusiam, 2000 m. gimusiam vaikinui nustatytas 0,83 prom. neblaivumas. Liepos 21 d., Klaipėdos r., Vėžaičių miestelyje, sustabdžius automobilį „Honda“ nustatyta, kad 1975 m. gimęs, jį vairavęs vyras nėra įgijęs teisės vairuoti, automobilis nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu ir jam neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Per praėjusią savaitę Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai nustatė ir 135 kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus. Daugiausia – 49 vairuotojai – kirto sankryžas degant raudonam šviesoforo signalui, 19 – vairuodami neleistinai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, 12 – savo transporto priemonių nebuvo apdraudę privalomuoju draudimu, 9 – neatlikę privalomos techninės apžiūros, 8 vairuotojai nesegėjo saugos diržų. Nubausti 8 kelių eismo taisykles pažeidę pėstieji ir du šalmų nedėvėję motociklininkai.

Mobiliuoju greičio matuokliu per savaitę Klaipėdos apskrities keliuose užfiksuota 816 greičio viršijimo atvejų.

Sidebar placeholder