Radviliškio rajone sužalotas medžiotojas

Radviliškio rajone sužalotas medžiotojas

Per medžioklę Radviliškio rajone sužalotas medžiotojas.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriams apie incidentą medžioklėje pranešta šeštadienio pavakarę. Du medžiotojai šovė į šerną, o šratas kliudė trečiąjį kolegą. Sužalotas vyras gydomas ligoninėje. Įvykį tiria policija.

Incidentas medžioklėje įvyko šeštadienio popietę, Radviliškio rajone, Legečių miške. Anot "Stumbro" medžiotojų būrelio vadovo, tądien vyko medžioklė su varovais, kurioje dalyvavo 17 medžiotojų. Penkto varymo metu du greta, maždaug per 70 metrų, stovėję medžiotojai šovė į tarp jų bėgantį šerną. Po šūvių pagalbos ėmė šauktis trečias medžiotojas. Nežinia iš kur atskriejęs šratas pataikė vyrui į skruostą.

Sužalotas V.J. (g. 1991 m.) dėl šautinės veido žaizdos buvo nuvežtas į ligoninę. Apie įvykį buvo pranešta policijai ir aplinkosaugininkams. Pareigūnai patikrino medžiotojų blaivumą. Visi medžioklės dalyviai buvo blaivūs. Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Išimti ginklai, o medžioklės dalyviai apklausti.

Tai jau ne pirmas incidentas "Stumbro" medžiotojų būrelyje šiais metais, primenama Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pranešime. Prieš savaitę tame pačiame Legečių miške "Stumbro" medžiotojų būrelio medžiotojas medžiodamas neteisėtai nušovė besilaukiančią briedžio patelę. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder