Ragina saugotis: suaktyvėjo dviračių vagys

Ragina saugotis: suaktyvėjo dviračių vagys

Neseniai į redakciją kreipėsi nuliūdusi klaipėdietė, netekusi dviračio. Vien šį mėnesį Klaipėdos apskrityje buvo pavogti 7 dviračiai ir vienas elektrinis paspirtukas.

Nukentėjusioji klaipėdietė Valerija mėnesio pradžioje dešimčiai minučių prie prekybos centro "Molas" paliko dviratį ir nuėjo į parduotuvę nusipirkti aliejaus. Grįžusi dviračio nerado, nors galinis ratas buvo užrakintas.

Iškviesti policijos pareigūnai peržiūrėjo prekybos centro apsaugos kamerų filmuotą vaizdo medžiagą ir užfiksavo senyvo amžiaus vyrą, tempiantį moters dviratį. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Asta Kažukauskienė sakė, kad dviračių ir paspirtukų žmonės dažnai netenka palikdami juos neapdairiai - be priežiūros ir neprirakintus.

Anot pašnekovės, panašiomis aplinkybėmis pasigendama ne tik dviračių transporto priemonių, bet ir mobiliųjų telefonų, piniginių, rankinių ir panašiai.

"Pasitaiko atvejų, kai dviračiai pavagiami ir iš rakinamų kiemų, kai paliekami prirakinti prie dviračiams skirtų stovų. Policija pataria visada išlikti budriems, saugoti savo daiktus, net ir trumpam nepalikti jų be priežiūros.

Taip pat raginama vertingus daiktus žymėti - jei prarasti daiktai buvo pažymėti, pareigūnai daug greičiau juos gali sugrąžinti teisėtiems savininkams.

Be to, nuo šių metų sausio 1 d. norimus daiktus pažymėti galima per kelias minutes neišeinant iš namų - interneto svetainėje www.pazymetas.lt", - sakė A. Kažukauskienė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder