Šiaulių banko darbuotojai siejami su V. Romanovu

Šiaulių banko darbuotojai siejami su V. Romanovu

Teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl prieš 6 metus Šiaulių banko suteikto kredito aplinkybių. Paskola siejama su žlugusio Ūkio banko pagrindiniu akcininku Vladimiru Romanovu ir su juo susijusių asmenų galimai neteisėtais veiksmais. 

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pateikė įtarimus keliems Šiaulių banko administracijos darbuotojams, pranešė bankas per „Nasdaq“ Vilniaus biržą. 

Pranešime teigiama, kad 2012 metais, iki Ūkio banko bankroto paskelbimo, su V. Romanovu susijusiai bendrovei Šiaulių bankas suteikė paskolą, kuriai buvo užstatytas nekilnojamasis turtas. Sutartis jau pasibaigusi, ir tai jokios įtakos Šiaulių banko veiklos rezultatams neturės.

Šiaulių bankas nurodo, kad įtarimai jo administracijos darbuotojams galbūt reiškiami pagal su V. Romanovu susijusių asmenų ir šiame tyrime įtariamųjų asmenų pateiktus parodymus.

Bankas pabrėžia, kad skolindamas laikėsi visų reikalavimų bei procedūrų, o tyrimas neturi įtakos banko veiklos tęstinumui ir darbui. Bankas teigia bendradarbiaujantis su teisėsauga.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder