Suimti įtariamieji vagystėmis iš butų

Suimti įtariamieji vagystėmis iš butų

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai, padedant Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, sulaikė asmenis, įtariamus vagystėmis iš butų.

2014 metų liepos mėnesio viduryje Klaipėdos mieste prasidėjo vagystės iš pirmajame aukšte esančių butų, patekus per išlaužtas balkono duris. Vagystės buvo vykdomos dienos metu darbo ir poilsio dienomis. Iš butų buvo šluojama viskas, pradedant alkoholiniais gėrimais ir baigiant buities technika.

Pareigūnai, atlikę tyrimą, rugpjūčio 11 d. Klaipėdoje, Rambyno gatvėje, prie namo, sulaikė 3 įtariamuosius, anksčiau teistus asmenis: R.P., gim. 1988 m., A.K., gim. 1988 m., D.K., gim. 1986 m. Jie visi – Klaipėdos miesto gyventojai. Vienas įtariamasis prie namo stebėjo aplinką, o kiti du bandė pasišalinti su daiktais iš pirmajame aukšte apvogto buto.

Ketvirtas įtariamasis A.P., gim. 1964 m., buvo sulaikytas Klaipėdos miesto naujojoje turgavietėje su vogtais daiktais.

Visiems įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – suėmimai. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad įtariamieji yra apvogę 10 butų pietinėje miesto dalyje. Kratų metu pas įtariamuosius rasta dalis daiktų, pavogtų ne tik iš anksčiau minėtų butų, bet ir iš kitų butų, kurių priklausomybė nenustatyta, todėl asmenis, atpažinusius savo daiktus, parašome kreiptis į Klaipėdos miesto antrąjį policijos komisariatą (Klaipėda, Taikos pr. 117) arba telefonu 354398.

Taip pat prašome gyventojus, pastebėjusius laiptinėje nepažįstamus įtartinus žmones, slankiojančius apie butų duris, nedelsiant skambinti policijos budėtojui tel. 112.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder