Sukčiai sulauks atpildo

Sukčiai sulauks atpildo

Prieš kelias dienas uostamiesčio policininkams atskleidus kelis telefoninio sukčiavimo atvejus bei sulaikius šiais nusikaltimais įtariamus asmenis, garbingo amžiaus klaipėdietis patikėjo, kad pelnyto atpildo gali sulaukti ir jį apgavę sukčiai.

Užvakar į pajūrio policininkus su oficialiu pareiškimu kreipėsi 81 metų Klaipėdos gyventojas ir pranešė apie dar rugpjūčio pabaigoje (27 ar 28 dieną) įvykdytą nusikaltimą. Tądien klaipėdietis sulaukė Raseiniuose gyvenančio brolio sūnumi prisistačiusio asmens skambučio. „Sūnėnas“ papasakojo apie jį ištikusią didžiulę nelaimę ir paprašė paskolinti pinigų, o juos paims į dėdės namus atvykęs uostamiestyje gyvenantis kolega „Butkus“. Netrukus šis pasirodė pensininko namuose Debreceno gatvėje ir gavo iš šeimininko 4000 eurų.

Po kiek laiko senolis suprato, kad jį apgavo telefoniniai sukčiai. Tačiau į policiją nesikreipė. Kaip vėliau prisipažino, nesitikėjo, kad nusikaltėlius įmanoma pagauti. Nemažos pinigų sumos netekęs klaipėdietis persigalvojo, kai šią savaitę žiniasklaida paviešino, kad Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai pranešė atskleidę kelis praėjusią vasarą įvykdytus analogiškus nusikaltimus ir sulaikę kelis įtariamus asmenis. Vyras teigė galintis atpažinti pinigus į jo namus paimti atėjusį sukčių.

Marijampolės pataisos namuose kalinčio nusikaltėlio suburta trijų sukčių gauja vasarą apgavo mažiausiai šešis asmenis. Penki 67-85 metų senjorai nusikaltėliams atidavė daugiau kaip 11,3 tūkst. eurų ir auksinius papuošalus, o neva avariją padariusį tėvą gelbėjęs mažametis - namuose tėvų laikytus 530 eurų.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

Sidebar placeholder