Sukrėsti dėl berniuko mirties: kaip galėjo nutikti nelaimė

Sukrėsti dėl berniuko mirties: kaip galėjo nutikti nelaimė

Telšių rajone kieme su broliu žaidęs ir pradingęs dviejų su puse metų berniukas pavakarę rastas negyvas upelyje. Jo dieną ieškojo policija, į orą pakeltas ir sraigtasparnis, tačiau nelaimei kelio užkirsti nepavyko.

Dviejų su pusę metų berniukas kaime, netoli Varnių miestelio, pradingo prieš vidurdienį. Paskutinį kartą jį matė 11 valandą – vaikas žaidė kieme su broliu.

Apie pradingusį mažylį buvo pranešta policijai, ant kojų sukelti pareigūnai ne tik atvyko į kaimą aiškintis aplinkybių – dėl dingusio mažamečio kreipėsi pagalbos į visuomenę, prašė atsiliepti ką nors žinančius ar mačiusius vaiką.

„Paieška pati vykdoma, buvo mūsų viešosios tvarkos skyrius ir mūsų dronas pakeltas. Kiek įmanoma, žiūrėjome, stengėmės, kad paieškos kiek įmanoma efektyviau būtų vykdomos. Ir seniūnas savo darbuotojus irgi siuntė, irgi padėjo paiešką vykdyti“, – sako administracijos direktorius Ramūnas Stasiulis.

Tačiau, praėjus kelioms valandoms, vaikas buvo surastas negyvas. Kūnas aptiktas upelyje netoli vaiko namų: „Gavome pranešimą, kad dingo vaikas, atvyko policijos gausios pajėgos ir dabar neseniai radome paskendusį. Apie 300 metrų nuo namo.“

Kūną nešė srovė, tačiau jis užsikabino, sako kaimynas: „Mes dirbom, mus pašaukė, paskui pradėjome ieškoti. Aš buvau iš karto, kai pasakė, vaikas pradingo, pradėjome ieškoti tarp savęs.“

Žmonės pasakojo, kaip rado berniuką: „Ėjome kartu ir už šulinio radome užkabintą, už tilto, už kelmo. Tai, sako, matė per tas kameras, kad čia vaikščiojo per tiltą ir, matyt, nuo tilto nukrito į vandenį ir viskas.“

„Socialiniams darbuotojams šeima buvo žinoma, buvo prižiūrima. Šitą dar aiškinamės. Dar su seniūnu kalbėjome, šeima yra žinoma, prižiūrima. Smulkiau negaliu komentuoti“, – teigia A. Stasiulis.

„Graudus, labai graudus, skaudus įvykis.Trys, berniukai ir mergaitė. Dar aną dieną nuvežiau juos į ligoninę patikrinti sveikatą“, – pasakoja vietinis.

Kaimynas sako, kad vaikais tėvai rūpinasi, nelaimė įvyko trumpam nukreipus dėmesį: „Vaikai buvo prižiūrimi. Autoparduotuvė atvažiavo, matyt, nenusekė, į tą pusę išėjo ir nepastebėjo, ir viskas. Čia tokia autoparduotuvė atvažiuoja iš Telšių. Čia jie patys ieškojo pusantros valandos, paskui kreipėsi į savivaldybę ir savivaldybė iškvietė policiją.“

Vaikas greičiausiai įkrito į upelį ir nuskendo. Tačiau įvykį dar tiria teisėsaugininkai, policija praneša, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder