Švėkšnos specialiojo ugdymo centre - prostitucijos skandalas

Švėkšnos specialiojo ugdymo centre - prostitucijos skandalas

Švėkšnos specialiojo ugdymo centre nepilnametės mergaitės pardavinėja jaunesnes savo bendramoksles seksualinių nuotykių norintiems vyrams, sekmadienį pranešė TV3 laida „Savaitės komentarai“.

„Šiandien yra pradėti konkretūs ikiteisminiai tyrimai dėl vaikų pardavimo prostitucijon. Manau, kad tas reiškinys yra tikrai viena iš tokių, sakyčiau, šlykščiausių grimasų ugdymo įstaigų istorijoje, nes turime praktiškai tiek sutenerius nepilnamečius, tiek aukas nepilnametes, - sakė Lietuvos „Carito“ programos vadovė Kristina Mišinienė.

Istorijoje dalyvauja penkios 15-17 metų merginos, šiuo metu vyksta keli atskiri ikiteisminiai tyrimai dėl sąvadavimo ir pelnymosi iš nepilnamečio asmens prostitucijos.

Švėkšnos specialiojo ugdymo centro direktorė Laima Navickienė teigia, kad vyrai atvažiuoja iš Kauno, Klaipėdos.

„Mes stabdome, mūsų darbuotojai kitą kartą ir duris laiko (...). Bet kartais (mergaitės) tiesiog išneša šiukšles ir su šlepetėmis išvažiuoja“, – apie situaciją pasakoja direktorė.

Jis sakė esanti įsitikinusi, kad visuose vaikų globos namuose su mergaitėmis yra šitaip elgiamasi.

Švėkšnos specialiojo ugdymo centras – pagrindinės mokyklos tipo specialiojo ugdymo centras, elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems mokiniams.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder