Vokietija: išprievartauta ir nužudyta studentė

Vokietija: išprievartauta ir nužudyta studentė

Vokietijos Manheimo mieste išprievartauta ir nužudyta studentė iš Lietuvos. Jos kūną penktadienio vakarą krūmuose po tiltu pastebėjo viena praeivė. 20-metė Gabrielė Z. neseniai buvo atvykusi į Vokietiją pagal studentų mainų programą.

Policijos ir prokuratūros duomenimis, studentė tapo smurtinio nusikaltimo auka. Palaikų tyrimas rodo, kad mergina buvo išprievartauta, sekmadienį pranešė tyrėjai.

Praeivė policiją prie Kurto Šumacherio (Kurt Schumacher) tilto iškvietė 18.30 val. Spėjama, kad vieta, kur gulėjo dailios lietuvaitės kūnas, buvo ir nusikaltimo vieta. Čia sekmadienį toliau buvo ieškoma nusikaltimo pėdsakų.

Nurodoma, kad Gabrielė Z. buvo atvykusi vienam semestrui studijuoti į Manheimą. Lietuvė gyveno Jungbušo rajone, netoli tos vietos, kur rasti jos palaikai.

Policijos atstovas Martinas Bolas (Martin Boll) pabrėžė, kad auka nesiejama su narkotikų pasauliu. Merginos kūnas rastas ten, kur renkasi narkomanai. Kol kas neaišku, ar lietuvaitė pažinojo nusikaltėlį, ar tapo atsitiktine auka.

Sidebar placeholder