Filme apie skandalingą Rusijos šou pasaulį aktoriui Aleksandrui Revai teko vaidinti ir herojų, ir jo dublerį

Filme apie skandalingą Rusijos šou pasaulį aktoriui Aleksandrui Revai teko vaidinti ir herojų, ir jo dublerį

Kur dar verda tokios aistros kaip Holivude? Ogi Rusijoje – ten scenos žvaigždės nesivaržydamos kimba į konkurencinę kovą ir siekia išsilaikyti aukštumoje kuo ilgiau. Naujausiame rusų režisieriaus Jevegenijaus Abyzovo filme „Dubleris“, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 25 dieną, žiūrovai išvys ne tik Rusijos šou verslo ypatybes, bet ir galės gardžiai pasijuokti.

Pagrindinį vaidmenį nuotaikingoje komedijoje atliko žinomas rusų šoumenas Aleksandras Reva. 38-erių aktoriui, televizijos projekto „Comedy Club“ dalyviui, komikui ir dainininkui juostoje teko atlikti tris vaidmenis. A.Reva tapo ne tik herojumi, jo dubleriu, bet ir užkeiktu pagrindinio personažo priešu. Su saikinga ironija ir skoningu humoru sukurtame filme humoristas atliko trijų vyrų roles. Pirmasis – pramogų pasaulio žvaigždė, itin sėkmingas aktorius Igoris Uspenskis. Antrasis – jo pakęsti negalintis ir dėl dėmesio besivaržantis dainininkas Michailas Stasovas. Jo personažas, beje, buvo sukurtas stengiantis pašiepti žinomą Rusijos estrados dainininką Stasą Michailovą. Trečiasis, tačiau anaiptol ne mažiau svarbus A.Revos vaidmuo – kuklusis Siova. Šis vyrukas – paprasčiausias masažistas iš Pamaskvės, tačiau netikėtai jis įtraukiamas į dviejų kaprizingų žvaigždžių varžytuves.

Drauge su A.Reva filme „Dubleris“ pasirodė talentinga Rusijos aktorė, 24-erių Kristina Asmus, kuri, atrodytų, ne dienomis, o valandomis renka populiarumo taškus. Mergina gimtinėje ir už jos ribų išgarsėjo nusifilmavusi komiškame rusų seriale „Internai“. Juostoje „Dubleris“ taip pat nusifilmavo kitas žinomas Rusijos komikas, iš „Comedy Club“ bei Linksmų ir išradingųjų klubo žaidynių (rus. KVN) pažįstamas Dmitrijus Chrustaliovas.

Kai žvaigždėms prireikia ilgesnės paros...

Filmo „Dubleris“ herojus Igoris – šou verslo žvaigždės etalonas. Jis nuolat filmuojasi, lekia į koncertus, prezentacijas, įmonių vakarėlius, dalina interviu ir siaučia vakarėliuose. Tokį darbą jam tenka dirbti kone visą parą, jis neturi išeiginių ir šventinių dienų. Igorio žmona ir dukra mylimą vyrą ir tėvą išvysta geriausiu atveju naktį, kai šis grįžta namo numigti bent porą valandų. Žinoma, Igorio kančios ne veltui – jo populiarumui nėra ribų. Negana to, jis netgi tampa kandidatu į Metų vyrus. Tik bėda ta, kad dabar jam prireikia dar daugiau laiko, mat tikslas – nuožmioje kovoje įveikti dainininką Michailą, dėl kurio hitų iš proto eina visos Rusijos moterys...

Netoli Maskvos gyvenantis Siova it du vandens lašai panašus į garsųjį Igorį. Masažistu dirbantis vyras gyvena su šuniu, kurį vadina Sergejumi Valerjevičiumi, ir yra visiškai patenkintas gyvenimu. Jis neigia esąs panašus į šou žvaigždę, tačiau masažo salono direktorius prikalbina vyrą nusifilmuoti reklamoje, kurioje teigiama, kad pats Igoris Uspenskis daro masažą salono klientams. Filmukas patenka į internetą, o netrukus ir į Rusijos žvaigždės rankas. Igoris nutaria nesikreipti į teismą dėl laiko trūkumo, tačiau pasiūlo Siovai tapti jo dubleriu. Atrodo, masažistui tereikės nueiti į vos keletą vakarėlių, bet sutikęs su Igorio sąlygomis jis įtraukiamas į nepažįstamą šou verslo pasaulį, kur tikrai netrūks nuotykių...

Spalvingo, šmaikštaus ir iš visos širdies juoktis priversiančio filmo „Dubleris“ premjera Lietuvoje – jau sausio 25 dieną.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder