Grupė "Pikaso" džiaugiasi sėkmę nešančia sukaktimi

Grupė "Pikaso" džiaugiasi sėkmę nešančia sukaktimi

Rugpjūčio 26-oji – įsimintina diena grupės „Pikaso“ istorijoje. Šią dieną, lygiai prieš metus, grupę papildė naujas narys Rokas Laureckis.

Likę grupės nariai Haroldas Šklėrius ir Tomas Eigertas pripažįsta, jog Rokas visus į jį dėtus lūkesčius pateisino 100 procentų: „Grupė su jo atėjimu sustiprėjo. Gerbėjai pastebėjo muzikinius pasikeitimus, vokalinį tobulėjimą. Džiaugiamės, kad visa tai į grupę atnešė Rokas. Tai buvo tikrai kokybinis šuolis „Pikaso“ istorijoje.“ 

Lygiai prieš metus Rokas grupėje startavo su didžiulio populiarumo sulaukusia daina „Rugpjūtis“. Vėliau pasirodė vaikinų kartu pristatyti singlai „Milijonai metų“ bei „Lengvai“. Grupės nariai ir dabar ruošiasi gerbėjams pristatyti dar vieną naują dainą.

„Metai – ir daug, ir mažai. Kiek teko surengti koncertų, visur pastebėjome, kad Roką gerbėjai sutinka puikiai. Tai įrodo, kad jo atėjimas nebuvo šiaip sau“, - mano grupės vaikinai.

Jiems antrina ir grupės „Pikaso“ prodiuseriai Gintaras ir Mindaugas Bendžiai: „Rokas išpildė tiek grupės, tiek gerbėjų lūkesčius. Dabartinė „Pikaso“ sudėtis ko gero yra stipriausia per visą grupės istoriją. O juk grupei šiemet sukanka 15 metų.“

Tiek Haroldas su Tomu, tiek grupės prodiuseriai džiaugiasi, jog Rokas nesustoja tobulėti ne tik grupės „Pikaso“ ribose, bet ir mielai leidžiasi į kitus įdomius bei naudingus projektus, padedančius tobulinti jo vokalinius bei aktorinius gebėjimus. Pavyzdžiui, dalyvauja Kauno muzikinio teatro veikloje.

Daina "Rugpjūtis":

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder