Karklės festivalis pasiekė kulminaciją

Karklės festivalis pasiekė kulminaciją

Penktadienį griausmingai startavęs festivalis „Karklė live music beach“ savo kulminaciją pasiekė šeštadienį.

Jau nuo ryto festivalio teritorijoje besilinksminusius palapinių miestelio gyventojus popiet papildė didžiulis būrys čia nenakvojusių festivalininkų.

Dalyviai be įvairiausių koncertų pagrindinėje ir kopų scenose bei kitose erdvėse linksminosi ir kitokiais būdais. Vieni mėgavosi vandens pramogomis, ieškantys ekstremalesnių pojūčių išbandė „dramblaskrydį“, norintys pasikeisti išbandė laikinas tatuiruotes, kiti mokėsi žongliruoti ar išbandė ypač smagią ir festivaliui itin tinkančią pramogą – maudynes purve. Festivalininkai galėjo rinktis iš 70-ies skirtingų pramogų.

Ne ką menkesnis pasirinkimas laukė ir muzikos zonose. Festivalio svečiams koncertavo „Raudonų vakarų“ atlikėja Ieva Narkutė, svečiai iš Suomijos „Deep Insight“, grupė „Atika“.

Susiburti ir pradėti šėlti festivalininkus privertė grupė „Skamp“, ne tik atlikusi smagiausius savo kūrinius, bet ir vieną savo dainą, kaip ir nemažai pasaulinio garso žvaigždžių, skyrusi grupės „Pussy Riot“ merginoms.

Po „Skamp“ pasirodymo atsipūsti pakvietė kopų scenoje koncertavę Jazzu ir Leon Somov. Po šio koncerto didžiulė minia patraukė didžiosios scenos link. Čia savo pasirodymą pradėjo lietuviškos muzikos padangės grandas Andrius Mamomtovas, minią privertęs ne tik kartu dainuoti visiems gerai žinomas dainas, bet ir sudrebinti Karklės žemę šokinėjimu ir nevaldomu šėlsmu. Lyg to būtų negana, atlikdamas legendinį kūrinį „Laužo šviesa“, A. Mamontovas tiesiogine ta žodžio prasme uždegė sceną.

Pasibaigus A. Mamontovo koncertui jau netrukus kopų scenoje linksmybes žarstė nuotaikingieji „Keistuoliai“, atlikę kūrinius iš legendinių „Bremeno muzikantų“.

Smagiai padainavę ir pasišokę pagal iki kaulų smegenų žinomas dainas, festivalininkai nekantriai būriavosi ties didžiąja scena. Stadione beveik neliko laisvos vietos – tūkstantinė minia laukė grupės SEL ir jos lyderio Egidijaus Dragūno pasirodymo. Šis žiūrovų nenuvylė – surengė įspūdingą garso ir šviesų šou, tapusį festivalio kulminacijos tašku.

Sekmadienis – paskutinė festivalio „Karklė live music beach“ diena. Šiandien susirinkusiųjų laukia kiek ramesni atsisveikinimo pasirodymai – koncertuos bardas Andrius Kulikauskas, svečiai iš Latvijos „The Hobos“ ir kiti.

Sidebar placeholder